Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Octomore 5 letni 06.2 nd Edition 167 ppm
#31
tak jest! Big Grin
Odpowiedz
#32
Tylko obecna cena Orpheusa jest że tak powiem z dup.. :evil:
Odpowiedz
#33
ehhh rzeczywicie. Jedyna szansa to, że na jakiejś aukcji bo w sklepach to widziałem nawet za 550 funtów. Czemu to wszystko takie drogie Sad
Odpowiedz
#34
surykatka napisał(a):Tylko obecna cena Orpheusa jest że tak powiem z dup.. :evil:


To niestety dotyczy czyba wszystkich maltów, które otrzymały predykat zwalających z nóg. Najpierw nic się o danej whisky nie wie i można tylko domniemywać a jak człowiek przeleje przez gardło i biegnie do kompa, żeby wykupić cały magazyn, to już jest za późno bo rosjano-chińczyki wykupili a ostatnie parę flaszek już jest w cenie z d..uszy!
:?
Odpowiedz
#35
malthead napisał(a):
surykatka napisał(a):Tylko obecna cena Orpheusa jest że tak powiem z dup.. :evil:


To niestety dotyczy czyba wszystkich maltów, które otrzymały predykat zwalających z nóg. Najpierw nic się o danej whisky nie wie i można tylko domniemywać a jak człowiek przeleje przez gardło i biegnie do kompa, żeby wykupić cały magazyn, to już jest za późno bo rosjano-chińczyki wykupili a ostatnie parę flaszek już jest w cenie z d..uszy!
:?

smutne to wszystko Cry
Odpowiedz
#36
Panowie jak to miło obudzić się po nocnej zmianie i popijając kawusię móc poczytać ciekawe opinie oraz napalać się na smaczne sample. Snop ślij tego Octomore bo mi zaraz ślina do filiżanki nakapie.
Odpowiedz
#37
Żałuję, że się nie załapałem. Może następnym razem... Wink
Odpowiedz
#38
Tomek B napisał(a):Snop ślij tego Octomore bo mi zaraz ślina do filiżanki nakapie.

Chyba cubus a nie ja Wink
Odpowiedz
#39
snoop napisał(a):
Tomek B napisał(a):Snop ślij tego Octomore bo mi zaraz ślina do filiżanki nakapie.

Chyba cubus a nie ja Wink
Sorry za dużo ostatnio sampli zamówiłem. Oczywiście , że Cubus.
Odpowiedz
#40
już Wam się w głowach miesza od nadmiaru whisky :lol: :lol:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości