Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Glenfarlas.. PE za jakiś czas
#41
U mnie sprawa się wyklarowała i dla mnie poproszę 1 x komplet po 50 ml.

Dzięki i pozdrawiam
Odpowiedz
#42
1 x 50ml

Weekend bylem nieobecmy, mam nadzieje, ze zdazylem
Odpowiedz
#43
Widzę, ze chyba sie nie zalapalem. Czy znalazłaby sie w takim razie jakaś dobra dusza, która odstapilaby po 15ml ze swoich sampli? Dla mnie nawet lepsze rozwiazanie, bo na spróbowanie i jednego drama wystarczy, a finansowo nie będzie tak bolało.
Odpowiedz
#44
Neptune, poczekajmy aż szef tego samplingu tu zajrzy, to na pewno będzie coś obmyślał, tak żeby każdy był zadowolony Wink
Ewentualnie jak nie da rady mogę po dyszce odstąpić od swoich, ktoś jeszcze dorzuci dyszkę i coś się uzbiera.
Odpowiedz
#45
Zamykamy sampling Glenfarclasa, z rozenka ściągłem zestaw 50ml na rzecz adminka Rafała Wink zgodnie z kolejnością wpisów przypominam.. żeby nie było że foruję Administrację forum :mrgreen:
Pozostaje kwestia Neptuna, czy sebastian_ka odstąpi ci zgodnie z wstępną deklaracją zestaw 50ml czy chcesz dogadać się z chłopakami tak jak proponowali? Napiszcie w tym wątku jak chcecie sprawę rozwiązać

Koniec końców, dzisiaj odbieramy część butli, jak również dzisiaj robię zakupy w Niemczech na resztę samplingu.

Powtórzę się może jeszcze raz po Danielu swoją wypowiedzią, ale cóż.. sampling nie jest tani, ale tego od początku nie ukrywaliśmy, butelki kupione w dobrych cenach, ale i tak 1962 to wydatek połowy samplingu, a zaznaczam że zakupiony naprawdę w dobrej cenie, raczej nie osiągalnej nigdzie obecnie na rynku.

Mamy możliwość o czym wspominał Daniel dołożenia do samplingu jako rozbiegówki i swoistego kalibratora takiej butli:
http://www.whiskybase.com/whisky/26683/glenfarclas-2002

.. ale jak napisał Daniel nie chcieliśmy już podnosić i tak sporych kosztów, gdyby jednak była tak wola można ją dołożyć Wink ale to już od was zależy, dosżło by ok. 35zł na osobę, a może i mniej, zależne m.in. od kursu euro w chwili zakupu, no i trzeba by przedzielić dokładnie na ilość sampli

Można było wejść szerzej w lata 70 i 80 bo tu wybór butli w dobrych cenach jest jeszcze osiągalny, ale nie taki był cel samplingu, no i poza tym wtedy trzeba by odpuścić ze względu na koszty rocznik 1962 a na to nie chcieliśmy się zgodzić, bo jak nie teraz to kiedy spróbujemy tak starego Glenfarclasa.
Odpowiedz
#46
Biorę rozbieg ... :mrgreen: .. ówkę!

Nalejcie mi 50 do kompletu. Mam nadzieje,że reszta też się przyłączy.
Odpowiedz
#47
surykatka napisał(a):Pozostaje kwestia Neptuna, czy sebastian_ka odstąpi ci zgodnie z wstępną deklaracją zestaw 50ml czy chcesz dogadać się z chłopakami tak jak proponowali? Napiszcie w tym wątku jak chcecie sprawę rozwiązać
Tak, zgodnie z wcześniejszą deklaracją odstąpię dla Neptuna. Neptun, daj tylko znać czy chcesz 15 ml, tak pisałeś, czy całe 50 ml. Ja trochę z pazerności wziąłem 100ml :oops: ale nie ma problemu abym odstąpił Tobie 50 ml 8-) . Tak więc decyzja należy do Ciebie.
Odpowiedz
#48
Przy takim samplingu pazerność jest wytłumaczalna Wink

Coraz lepsze i coraz sprawniejsze te nasze samplingi. Tak trzymać Panowie 8-)
Odpowiedz
#49
15 w zupełności wystarczy Wink
Odpowiedz
#50
Jeśli ktoś się czaił i nie zdążył, albo kwota zabijała, to mogę się z kimś podzielić i rozbić na pół swoją część Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości