Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Glenfarlas.. PE za jakiś czas
#21
Ja go tez nie pilem a chetnie sprobuje, wiec nie wykreslaj.
Odpowiedz
#22
Tomek napisał(a):Ja go tez nie pilem a chetnie sprobuje, wiec nie wykreslaj.

NIe wykreślaj. Jest pewnie "wystarczająco dobry" żeby można sie go napić po raz drugi Wink
Odpowiedz
#23
Myślałem Tomku że byłeś na imprezie na którą go Daniel przywiózł, mówił że były same 9-10/10
Odpowiedz
#24
Byłem, ale tylko "przejazdem" Wink
Odpowiedz
#25
Chęci na taką akcję są ogromne. No bo jak tu odpuścić sobie takie butelczyny, których nie będzie już prawdopodobnie możliwe kiedykolwiek spróbować. wszystko rozbija się o $$$. Jak będą konkretne konkrety Smile to pomyślimy. Wyrażam wstepne zainteresowanie Wink
Odpowiedz
#26
Wstępna i nie zobowiązująca lista zainteresowanych moczeniem dzioba w glenfarclasikach:
-Daniel 200ml
-surykatka 100ml
-rozenek 50ml
-Tomek 50ml
-cubus 50ml
-malthead 50-100ml
-Bartek 50ml
-K@mil 50ml
-sebastian_ka 100ml
-Rafik77 50ml
-Neptune 50ml

Ha.. czy Glenfarclas produkuje bardziej pojemne butle :mrgreen:
Odpowiedz
#27
Wstępnie temat zainteresowanych ogarnięty, teraz tylko sprawa w miarę przemyślanego wybrania butli. Zaprzęgłem do pomocy nieocenionego jak zawsze Daniela, żeby mnie wspomógł swoją wiedzą whiskową w tym przedsięwzięciu.
Ponieważ Glenfarclas specjalizuję się w beczkach po sherry i świetnie mu to wychodzi.. więc i na takich spoczniemy, nie będziemy wchodzić w bourbony.
Nie zahaczymy też o IB raczej ponieważ w wypustach OB jest naprawdę ciekawy wybór.
Postaramy się też jakąś kalibracyjną rozbiegówkę dobrać do kompletu sampli.
Na pewno nie uda się zrobić zbyt obszernego przekroju ze względu na sporą logistykę zakupową i związanego też z tym potem cenowo zestawu sampli. Trzeba też pewnie będzie odpuścić grubasy, bo ich ceny nawet przy super cenie zakupu i tak przy podziale na sampla mogą przyprawić o ból głowy.
Prawdopodobnie będzie też trzeba ograniczyć sample do 50ml, bo jak się potwierdzą wstępnie deklarowane ilości to może nie starczyć co poniektórych butli.

Ale żeby nie ględzić pewnie po weekendzie wrzucę pierwsze linki z propozycjami i zobaczymy.
Myślę że będzie świetna zabawa. Jeszcze taka uwaga jak ktoś upatrzy gdzieś ciekawą butle w dobrej cenie i chciałby ją dołączyć do samplingu to proszę dać znać, tylko niech poczeka na nasze propozycje żeby przypadkiem się nie dublowało.
Odpowiedz
#28
Fajna idea Bartoszku. Trzeba atakować takie tematy bo za kilka lat ceny wypustów, o których mówisz będą całkiem kosmiczne. Muszę już zacząć urabiać moją księgową Big Grin
Odpowiedz
#29
Dobrze działasz. Tylko wytłumacz mi, tak dla lepszego zrozumienia, czy ta lista wstępnych zainteresowanych, którą spisałeś poniżej, dotyczy jednej konkretnej butli, czy przyjmujemy, że jest to deklaracja na wszystkie (czyli na każdą) butle, która zostanie zaproponowana do samplingu? Czy już w ogóle jesteś w stanie powiedzieć ile tych butli będzie?

Wyklaruj mi to jeszcze trochę bo mam wrażenie, że brakuje mi jakiejś części informacji.

Pozdro.
Odpowiedz
#30
Założyłem wątek żeby ocenić czy ma on sens i widzę że możemy spróbować.
Zrobiłem taką listę w jednym celu, wrzucimy butle i zobaczymy jaki będzie odzew, osoby które oczywiście wstępnie się zadeklarowały mogę dopisać z automatu do każdej butli jako wstępną rezerwację lub mogę dopisać dopiero jak potwierdzi się co kogo interesuje.. jak tam komu wygodniej. Jak zbiorą się chętni na zaproponowane butle to rozpocznę zakupy, a jak nie to zweryfikujemy listę i dorzucimy nowe pozycje nasze lub osób które chcą pomóc i mają dostęp do ciekawych butli.
Taka jest wstępna idea, możemy nią manewrować do woli jak ktoś ma jakieś sensowne propozycje.

Na ten moment fizycznie dostępnych i wstępnie wybranych mamy 9 butli, ale żeby ustalić ceny zakupu a tym samym sampli muszę wrzucić linki do wątku i zobaczyć co będzie realne żeby zamknąć całe butle.
Na razie moje propozycje weryfikuje Daniel
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości