Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Hibiki / GlenDronach / Glenfarclas
#31
Powiem tak, niektóre rzeczy to tutaj potrójnie trzeba chyba wstawiać w sampling %)
Tapatalk by się przydał na forum Big Grin
Odpowiedz
#32
:o :o

Wyparowała w 7 minut !!!

Confusedhock:

Czy to aby nie jakiś nowy rekord Big Grin Big Grin Big Grin


Pozdrawiam wszystkich ZAGŁODZONYCH bardzo serdecznie Big Grin

Norrrmalnie nie mogę :lol: :lol: :lol:
Odpowiedz
#33
biedni Ci co wrócą z roboty wieczorem i zajrzą na forum Sad
szok! :o
Odpowiedz
#34
Te ciągłe napięcie w dziale "Sample" mnie wykończy :lol:
Odpowiedz
#35
cubus napisał(a):biedni Ci co wrócą z roboty wieczorem i zajrzą na forum Sad
szok! :o

snoop napisał(a):Te ciągłe napięcie w dziale "Sample" mnie wykończy :lol:

Do następnych samplingów obowiązkowo trzeba dołączyć baldrian albo przynajmniej melissę! Big Grin
No, poważnie. Szczęście, że tym razem nie zapomniałem się zapisać bo tu powoli nie ma czasu na błędy i chwilę zawachania Big Grin

Może trzeba będzie pomyśleć, żeby uregulować trochę zasady samplingu i np. umówić się, że wstawiamy dopiero po którejś godzinie albo tylko w niedzielę przed południem Smile Ja pierdziele, powoli ustawki na sampling trzeba bedzie robić Big Grin

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Gdyby komuś, kto się nie załapał, naprawdę bardzo zależało na tych GD to niech pisze.


PZDR.
Odpowiedz
#36
albo na sampling dwie butle. Jedna rano, druga wieczorem Big Grin podwójna szansa by była
Odpowiedz
#37
cubus napisał(a):albo na sampling dwie butle. Jedna rano, druga wieczorem Big Grin podwójna szansa by była


No i ograniczenie ilościowe - taki whisky-sampling "na kartki" jak dawniej :lol: (swoją drogą ciekaw jestem, kto z was to pamięta?!)
Odpowiedz
#38
Ja na szczęście kartki pamiętam słabo, ale jak patrzę, że gdy dosłownie na kilka minut opuściłem forum a tu drugi GD poszedł to jestem za ich przywróceniem Big Grin oczywiście na forum Wink
Odpowiedz
#39
k_udel napisał(a):Ja na szczęście kartki pamiętam słabo, ale jak patrzę, że gdy dosłownie na kilka minut opuściłem forum a tu drugi GD poszedł to jestem za ich przywróceniem Big Grin oczywiście na forum Wink

Ustrzeliłeś jako pierwszy i straciłeś czujność Big Grin
Odpowiedz
#40
Głód w narodzie potężny Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości