Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Hibiki / GlenDronach / Glenfarclas
#11
Rafcik77 napisał(a):Poprosze po pięćdziesiąteczce 2 i 3 Smile


Neptune napisał(a):Po 50 wszystkiego. Akurat dobrze się składa - możesz mi wysłać razem z rumami. Smile

Taki był plan, żeby nie dublować wysyłek. Wink

LIsta zaktualizowana.
Odpowiedz
#12
Ale to szybko idzie, czlowiek nie wejdzie na forum przez 2h i juz prawie po butelkach!

Polej prosze reszte Hibiki i GD Smile
Odpowiedz
#13
Glendronacha i Glenfarclasa po 50 poproszę Smile
Odpowiedz
#14
p4blo napisał(a):Ale to szybko idzie, czlowiek nie wejdzie na forum przez 2h i juz prawie po butelkach!

Polej prosze reszte Hibiki i GD Smile

Trzeba być mega czujnym i mieć lekką pracę by móc zerkac na forum :lol:
Jeszcze trochę i trzeba będzie na sample po dwie butelki szykować Smile
Odpowiedz
#15
Pierwsze dwie zamknięte, ale zapraszam jeszcze na Glenfarclas'a.
Wink
Odpowiedz
#16
cubus napisał(a):
p4blo napisał(a):Ale to szybko idzie, czlowiek nie wejdzie na forum przez 2h i juz prawie po butelkach!

Polej prosze reszte Hibiki i GD Smile

Trzeba być mega czujnym i mieć lekką pracę by móc zerkac na forum :lol:
Jeszcze trochę i trzeba będzie na sample po dwie butelki szykować Smile


No jak ktoś robi na taśmie w fabryce, to sobie nie poszaleje na tych naszych samplingach :lol:

Z dwóch pierwszych pozycji obiecałem odstąpić po 150 ml do Limburga za te przechowywanie tych wszystkich butli, więc było mniej od początku. Ale faktycznie przy fajniejszych pozycjach trzeba powoli zacząć mysleć w stereo Wink (patrz sampling kavalanów).
Odpowiedz
#17
Ja pierdziele, co tu się dzieje. Coś zostało w ogóle? Big Grin
Aaa widzę, dzięki malt za rez Hibiki. Ale tego Dronacha to bym też przytulił... Sad ;(
Odpowiedz
#18
Ok. Pozamiatane. Dostałem info na PM od p4blo, że bierze resztę GF. Wink


K@mil napisał(a):Ja pierdziele, co tu się dzieje. Coś zostało w ogóle? Big Grin
Aaa widzę, dzięki malt za rez Hibiki. Ale tego Dronacha to bym też przytulił... Sad ;(

Kurde, wylogowałeś się z forum w nieodpowiednim momencie. :? Można jedynie jeszcze liczyć na jakiegoś dobroczyńcę.
Odpowiedz
#19
No życie Smile Ale o Hibiki fajnie, że pamiętałeś. Zapodaj konto, a sampla odbiorę w kwietniu (razem z JW GL).
Odpowiedz
#20
K@mil napisał(a):No życie Smile Ale o Hibiki fajnie, że pamiętałeś. Zapodaj konto, a sampla odbiorę w kwietniu (razem z JW GL).

Zaczekaj chwilę i się lepiej nie wylogowywuj! Zastanawiam się właśnie czy nie dołożyć jeszcze jednej butli bo widzę, że głód tu panuje okrutny Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości