Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wrocław
#1
Witam!
Planuje zamieszkac we Wroclawiu. Chetnie by zapoznalem sie z wielbicelami whisky z tego miasta w celu wspolnych degustacji, wymiany semplow, pogaduszek ...
Whisky and freedom stick together
Odpowiedz
#2
Witamy na forum. Fajnie ze nowych forumowiczow przybywa.
Troche nie ten dzial ale trudno Wink
Zapraszamy do dzialu sapmli,napewno cos dla siebie znajdziesz.
A jakie whisky popijasz?
Pozdrawiam
Odpowiedz
#3
Dzieki za odpowiedz i nawigacje Wink

Popijam roznych singlmalt'ow. Lubie Islay, ale nie jestem przeciwko fajnych Highland'ow. Najwazniejsze zeby przygoda trwala.

Jestem na polskich kresach i mam tu maly ale przyjemny whisky-club, gdzie moge czas od czasu spotkac sie z kolegami, pogadac i razem wypic czegos ciekawego. Bardzo by chcialem miec cos takiego tez we Wroclawiu. Smile
Whisky and freedom stick together
Odpowiedz
#4
Niestety nie mogę Ci pomóc jeśli chodzi o Wrocław, ale jeśli chcesz poznać fajnych ludzi (i to z całej Polski), to zapraszam 10 kwietnia do Warszawy. Smile
Odpowiedz
#5
Dziekuje! Poznacze sobie ten dzien.
Jusz mialem mozliwosc zapoznac sie z wielbicelami whisky z Polski na Maltstock i na Whiskyfest w Warszawie - bardzo mili i przyjazne judzi Smile
Whisky and freedom stick together
Odpowiedz
#6
Fajnie, że na kresach masz whisky bar. Ja w swojej zapyziałej brzydgoszczy nie uświadczę takiego.. dopóki sam go nie założę Tongue Big Grin
Odpowiedz
#7
K@mil napisał(a):Fajnie, że na kresach masz whisky bar. Ja w swojej zapyziałej brzydgoszczy nie uświadczę takiego.. dopóki sam go nie założę Tongue Big Grin


K@mil, kiedy otwarcie? Tongue
Odpowiedz
#8
K@mil napisał(a):Fajnie, że na kresach masz whisky bar. Ja w swojej zapyziałej brzydgoszczy nie uświadczę takiego.. dopóki sam go nie założę Tongue Big Grin

Więc za rok spotkanie w Bydgoszczy :roll: Big Grin
Odpowiedz
#9
Temat mega kuszący i po głowie się kręcący.. Wink
EDIT: Taaa Przemo, będzie nowe coroczne miejsce spotkań Big Grin
Odpowiedz
#10
Więc za rok spotkanie w Bydgoszczy :roll: Big Grin[/quote]

Nie wiemy czy Kamil sie wyrobi do tego czasu Wink Big Grin Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości