Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Przymiarka do pierwszego samplingu - Nowości
#51
To ja zapiszę również tutaj, bo wiem jaki bajzel może być w PW, że również proszę o dowóz na spotkanko Smile
Odpowiedz
#52
Szpachla napisał(a):To ja zapiszę również tutaj, bo wiem jaki bajzel może być w PW, że również proszę o dowóz na spotkanko Smile

jakoś ogarniam jeszcze Smile wpisałem sobie w dokument. Dzięki za info.
Odpowiedz
#53
Sampling zakończony! Wszystkie buteleczki pojechały w świat. Oczekujcie przesyłek po weekendzie i dajcie znać czy wszystko ok.
Odpowiedz
#54
cubus napisał(a):Sampling zakończony! Wszystkie buteleczki pojechały w świat. Oczekujcie przesyłek po weekendzie i dajcie znać czy wszystko ok.
No to gratuluję. Ja jeszcze walczę .... 12 flaszek :? , masakra
Odpowiedz
#55
malthead napisał(a):
cubus napisał(a):Sampling zakończony! Wszystkie buteleczki pojechały w świat. Oczekujcie przesyłek po weekendzie i dajcie znać czy wszystko ok.
No to gratuluję. Ja jeszcze walczę .... 12 flaszek :? , masakra

mnie mózg wybuchł przy 6 butelkach. Podziwiam! Smile
Odpowiedz
#56
zaktualizuj pierwszego posta, bo brałem od Ciebie tomatina ;-)
Odpowiedz
#57
Dzięki za przypomnienie. Post zaktualizowany. Wszystko co zostało wziąłem na siebie więc sampling całkowicie zamknięty. Dziękuję wszystkim za zainteresowanie!
Odpowiedz
#58
Potwierdzam odbiór przesyłki. Wszystko w porządku.
Odpowiedz
#59
Sampelek dotarł bez szwanku, wygląda jakby był nalany w samej destylarni, pełna profeska Smile dziękuje serdecznie
Odpowiedz
#60
Dziękuję Wam za informację. No to chyba wszyscy mają więc pierwszy sampling w pełni udany Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości