Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Przymiarka do pierwszego samplingu - Nowości
#21
To ja zamykam Aberlour i Glenliveta! Smile
Odpowiedz
#22
Nieźle - dwie butle z pierwszego samplingu zamknięte w cztery godziny Wink
Odpowiedz
#23
Zamawiajcie resztę to szybko się z tym rozprawimy.
Odpowiedz
#24
malthead napisał(a):Nieźle - dwie butle z pierwszego samplingu zamknięte w cztery godziny Wink

cieszę się, że tak ładnie poszło Smile tych co nie zdążyli zachęcam do tego co zostało Smile Tusail i Taghta już wykupione w większości sklepów więc może to kogoś skusi Smile Tuśke otworze na pewno jakby co Wink
Odpowiedz
#25
No to z tego co zostało po 50 ml.Napiszcie chociaż czy ten aberlour dobry bo chce kupić całego i trochę się wacham
Odpowiedz
#26
konio23 napisał(a):No to z tego co zostało po 50 ml.Napiszcie chociaż czy ten aberlour dobry bo chce kupić całego i trochę się wacham

dopisany na trzy pozycje
Odpowiedz
#27
Dla porządku potwierdzam tutaj 3X50ml G oraz 1X50ml Aberlour pozdrawiam
Odpowiedz
#28
konio23 napisał(a):No to z tego co zostało po 50 ml.Napiszcie chociaż czy ten aberlour dobry bo chce kupić całego i trochę się wacham
Widzę, że będziesz na spotkaniu w Warszawie, to mogę ci załatwić 50ml z batcha 44.
Odpowiedz
#29
Neptune napisał(a):
konio23 napisał(a):No to z tego co zostało po 50 ml.Napiszcie chociaż czy ten aberlour dobry bo chce kupić całego i trochę się wacham
Widzę, że będziesz na spotkaniu w Warszawie, to mogę ci załatwić 50ml z batcha 44.

Mnie jeszcze z samplingu zostało trochę z Batch 27 jeżeli chcesz, to ci odleję sampla.
Odpowiedz
#30
Podliczyłem wszystko ostatecznie. Są bardzo drobne zmiany:

Tusail - bez zmian 35zł
Taghta - z 32zł zeszliśmy do 30zł więc może jednak ktoś?
Tomatin - bez zmian 20zł
Aberlour - bez zmian 16zł
Nadurra - niestety zmiana z 20zł na 21zł

Mam nadzieję, że zmiana ceny Nadurry nie jest problemem... Jak coś to piszcie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości