Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Przymiarka do pierwszego samplingu - Nowości
#91
coś w tym stylu Big Grin
Odpowiedz
#92
snoop napisał(a):
K@mil napisał(a):Wraz z upływającym czasem notki i oceny będą coraz lepsze :lol:

malthead napisał(a):ale pewnie i co raz mniej zrozumiałe Big Grin

Whisky numer 21:
Kolor: o której mowa??? bo widzę trzy kieliszki
Zapach: eeeee...pfffff
Smak: ja już nie piję


...ze mną się qrv@ nie napijesz???
Hehe Dobre ale zazwyczaj sie tak konczy :lol:
Odpowiedz
#93
Zaczynam się poważnie zastanawiac czy odbiór sampli na spotkaniu to dobry pomysł Smile raz, że mogę ich nie donieść do hotelu a dwa że jak rano będzie suszyło a pod ręką będzie Glenfarclas z lat 60tych... Big Grin
Odpowiedz
#94
Paczuszka przyszła cała i zdrowa, buteleczki ładnie "oprawione" - aż żal otwierać...
Odpowiedz
#95
otwieraj i pij bo dobre Big Grin dzięki!
Odpowiedz
#96
Jakie wrażenia po tych Glenmorangie ? Który lepszy ?
Odpowiedz
#97
no tego Ci nie powiem akurat bo próbowałem wszystkich poza Glenmorangie Taghta (chyba sobie dziś wleje Smile) więc nie wiem która z nich lepsza. Tusail... całkiem fajna, ciasteczkowa - czuć, że to kombinacja z jęczmieniem
Odpowiedz
#98
Nalej i daj znać od której zacząć degustacje...
Odpowiedz
#99
z robotą się ogarnę jakoś do 21 chyba i wtedy wleje - dam znać
Odpowiedz
ron napisał(a):Nalej i daj znać od której zacząć degustacje...

wlane i wypite.
nie wiem w sumie od której zacząć... Obie spoko. Są różne. Taghta bardziej kwaśna i cierpka, słodyczy niewiele za to jest sól. Tuśka słodsza i ciastkowa, trochę cytrusów ale tych słodszych. Mnie chyba bardziej podpasowała Tusail mimo, że uwielbiam sól w whisky. W Taghcie było tego za mało i taka, że tak powiem niezdecydowana ta whisky Smile Może na to mieć wpływ charakter jej powstania - lud decydował więc wszystkiego po trochę - więc wszystkiego mało Smile Tusail zaskoczyła mnie zapachem i smakiem ciasteczek maślanych. Wiadomo odczucia każdy ma inne ale to Cię chyba naprowadzi od czego zacząć.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości