Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Glenfarclas Potstill Festival 2013 50,0%
#11
surykatka napisał(a):
Cytat:Wypiłem w weekend sorry Sad Myślę, że jednak powinno starczyć dla każdego... lekko zaniżyłem dostępną ilość ml.
Jak zwykle Bartoszek zamówił najwięcej Wink

bo ja mam wiele potrzebujących duszyczek, muszę dbać o nie.. ale pracuję nad nimi żeby sami się na forum zaczęli udzielać Wink


duszyczki w potrzebie, to ci dopiero numer. To ty trochę jak taki proboszcz od whisky Big Grin
Odpowiedz
#12
My dobrze Bartku wiemy dla kogo bierzesz te dary Wink ale widzisz, że zaczyna towaru brakować dla stałych forumowiczów.
Czasami jest ciężko przy całej butli a co dopiero przy takich ilościach.
Odpowiedz
#13
surykatka napisał(a):bo ja mam wiele potrzebujących duszyczek, muszę dbać o nie.. ale pracuję nad nimi żeby sami się na forum zaczęli udzielać Wink

To chyba raczej forumowe duszki - nie widać ich na forum ale butelki podczas samplingu opróżniają skutecznie :lol:
Odpowiedz
#14
niektóre duszyczki nie chcą się za bardzo udzielać klikając w klawiaturę, wolą czytać i tak swoją wiedzę poszerzać.. ale pracuje nad nimi :mrgreen:
Odpowiedz
#15
spóźniony Tongue
Odpowiedz
#16
człowiek wyłączy forum na godzinę i pozamiatane Sad Tongue
Odpowiedz
#17
Cytat:człowiek wyłączy forum na godzinę i pozamiatane Sad Tongue

tutaj trzeba być on-line nie 24 ale 25 godzin na dobę :mrgreen:
Odpowiedz
#18
surykatka napisał(a):
Cytat:człowiek wyłączy forum na godzinę i pozamiatane Sad Tongue

tutaj trzeba być on-line nie 24 ale 25 godzin na dobę :mrgreen:

i w dodatku, żeby ustrzelić jakiegoś sampla, cały czas przyciskać przycisk FIRE :mrgreen:

Jak tak dalej pójdzie, to na sample będą organizowane losowania jak na Karu w TWE!!!
Odpowiedz
#19
ale to dobrze, że tak się samplingi na forum rozkręcają.. jest w Narodzie siła Wink .. losowanie sampli, zapisy kolejkowe, kartki.. fajna sprawa, czemu nie :twisted:
no i jak napisał malthead obowiązkowo zamiast myszki trzeba podpiąć joystick i ustawić na ciągły ogień
Odpowiedz
#20
Ale jaja hehhe bez kitu. Logowałem się 2 godziny temu, czy coś takiego . Klikam w nieprzeczzytane posty i nie za wiele. Po 2 h wracam do domu a tam 8 tematów, zerkam a tam juz butelki pozamykane Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości