Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bushmills 21
#21
Mój przejmie BartekSmile
Odpowiedz
#22
surykatka napisał(a):Mi do Warszawki i dać chłopakom miejscowym.. puszczą mi kiedyś z innymi samplami

Ja oczywiście jako miejscowy to mogę odebrać Bartoszku Big Grin
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#23
Cytat:Ja oczywiście jako miejscowy to mogę odebrać Bartoszku Big Grin

no właśnie zapomniałem morganku o tobie Wink duże dzięki Smile
Odpowiedz
#24
Neptune, podeślij proszę na PW dane do przelewu. Wysłałem jakiś czas temu do Ciebie PW z prośbą o dane do przelewu, ale nie wiem czy nie dostałeś mojej wiadomości, czy odpisałeś a to ja nie dostałem info od Ciebie. A może po prostu jeszcze nie miałeś czasu odpisać Wink
Odpowiedz
#25
sebastian_ka napisał(a):Neptune, podeślij proszę na PW dane do przelewu...

przyłączam się do prośby Smile
Odpowiedz
#26
ja też
Odpowiedz
#27
i ja.
Odpowiedz
#28
Tak, przepraszam za opóźnienie, ale miałem urwanie głowy w weekend i po prostu nie miałem czasu zająć się samplingiem.
PW poszły do wszystkich zainteresowanych. Jeśli kogoś przeoczyłem, proszę mnie zrugać w poście poniżej. Wink
Odpowiedz
#29
Neptune napisał(a):Tak, przepraszam za opóźnienie, ale miałem urwanie głowy w weekend i po prostu nie miałem czasu zająć się samplingiem
Ufff... Już zaczynałem się obawiać, że sam wypiłeś całą butlę, a też miałem ochotę spróbować tego Bushmills'a Wink
Odpowiedz
#30
Neptune napisał(a):Tak, przepraszam za opóźnienie, ale miałem urwanie głowy w weekend i po prostu nie miałem czasu zająć się samplingiem.
PW poszły do wszystkich zainteresowanych. Jeśli kogoś przeoczyłem, proszę mnie zrugać w poście poniżej. Wink

Yyy.... ooook........ Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości