Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MOS przegląd
#21
Hej surykatka, skoro już wrzucasz spoilery i robisz smaku innym Wink to daj proszę znać jak wyślesz, chciałbym wiedzieć w który mniej więcej dzień spodziewać się kuriera.
Odpowiedz
#22
Dam znać, ale na razie nie udało mi się skończyć rozlewać, nie mogę się odrobić z pracami domowymi. Jutro wychodzę do pracy i wracam w poniedziałek rano i pewnie wtedy dokończę i puszczę paczki, powinny być we wtorek
Skończyły mi się nawet koperty bąbelkowe :evil:
Odpowiedz
#23
Spokojnie Panowie, cierpliwości trochę. Samplowanie kilku butelek to nie 5 min ( trochę z tym roboty jest, rozlewnie, pakowanie, wysyłanie, sprawdzanie przelewów ). Kto samplował ten wie a kto nie samplował to niech uzbroi się w cierpliwość Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#24
Nie chciałem nikogo poganiać i przepraszam, jeżeli ktoś tak odebrał to co napisałem :oops: Z ciekawości pytałem gdzie stoimy z tematem.

morgan82 napisał(a):Kto samplował ten wie a kto nie samplował to niech uzbroi się w cierpliwość Smile
Morgan82, dobrze powiedziane. Samplowanie póki co jeszcze przede mną więc cierpliwie czekam.
Odpowiedz
#25
wszystko dobrze. nikt nikogo nie miał zamiaru poganiać i pewnie nikt tego tak nie odebrał. Przy takich smakołykach nie ma się co dziwić, że się ludziska niecierpliwią Big Grin
Mnie też ślina na tego Mortlacha cieknie jak sam skurczybyk! Big Grin
Odpowiedz
#26
obiecuję, że w poniedziałek rano jak tylko wrócę z pracy puszczę przesyłki.. słowo harcerza :mrgreen:
ciągle brak czasu.. za dużo roboty, ale jakoś trzeba na to hobby zarabiać.. no nie Wink
Odpowiedz
#27
surykatka napisał(a):obiecuję, że w poniedziałek rano jak tylko wrócę z pracy puszczę przesyłki.. słowo harcerza :mrgreen:
ciągle brak czasu.. za dużo roboty, ale jakoś trzeba na to hobby zarabiać.. no nie Wink

pracuj pracuj! kupuj i sampluj Smile
Odpowiedz
#28
Nie ma wyjścia cubusie, mój osobisty whiskowy doradca finansowy w kwestii długofalowych horyzontów inwestycyjnych co raz ciekawsze i przy okazji z reguły coraz to droższe butle mi znajduje i nie mam wyjścia.. praca, praca i jeszcze raz praca.
A do tego jeszcze tyle ciekawych rzeczy na sample jest na rynku zachodnim i aukcjach, przy obecnych trendach cenowych to powoli ostatnia szansa na co poniektóre wypusty w ludzkich pieniądzach.

Dlatego gorąco zachęcam wszystkich forumowiczów, tych samplujących i jeszcze nie samplujących.. jak gdzieś utraficie ciekawy wypust w dobrej kasie, czasami nawet droższy to wrzucajcie oferty na forum, prędzej czy później uzbierają się chętni.. bo jak to ma adminek w podpisie.. SAMPLE SĄ KLUCZEM w tej zabawie.
Odpowiedz
#29
Bartku z tego wszystkiego nie zapomnij o odpoczynku Smile Każdemu z nas zależy żebyś był wypocztęty w pracy hehe
Odpowiedz
#30
Ja codziennie natrafiam na coś ciekawego i zaspamowałbym forum Wink Ale ja to mało wiem więc dla mnie ciekawe rzeczy nie muszą być ciekawe dla Was. Trochę się jeszcze podszkole i może zacznę coś samplować. Mnie głównie dobijają koszty przesyłek i prowizje na aukcjach. Przydałaby się jakaś współpraca w tym temacie Smile bo zapracować na to wszystko co bym chciał się nie da. A własnie chwila odpoczynku z kieliszkiem w ręku też jest potrzebna Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości