Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arran Machrie Moor CS sampling
#11
To i ja poproszę 50 Smile
Odpowiedz
#12
50ml proszę Smile
Odpowiedz
#13
Butla zamknięta i w związku z tym pytanko komu wysyłać, odłożyć lub inny wariant?

-rozenek 100ml (odłożyć)
-morganek 50ml (odkładam)
-cubus 50ml (wysłać, ale wcześniej listę sampli podesłać)
-Bartek 50ml+Pawel 50ml+Szpachla 50ml+single malt 50ml(1 wysyłka)
-sebastian_ka 50ml (wysłać PP jak się da)
-Tomek B 50ml (wysłać, adres w przelewie, w przyszłości paczkomat)
-piokiler 50ml (morgankowi przekazać)
-K@mil 50ml (odłożyć)
Odpowiedz
#14
Mojego sampla odłóż Bartoszku. Dzięki.
Odpowiedz
#15
Mojego również proszę odłóż. Do wysyłki będzie razem z Bartkowym (już później od Niego go sobie odbiorę). Dzięki!
Odpowiedz
#16
Zrobiłem notki przy nickach, mam nadzieję, że nie pomyliłem co i jak. Jeszcze 2 osoby się nie zdeklarowały co z samplami zrobić. Jutro rano rozlew, pakowanie i wysyłka, od razu przetestuję tego arranka w boju. Jak ktoś ma wspólne paczki to proszę pamiętać o rozbiciu kosztów wysyłki przy przelewach. Spróbuję jutro podejść na Pocztę Polską czy nie będzie taniej przy pojedyńczych samplach z wysyłką. Proszę pamiętać o kopercie bąbelkowej 2zł, nie znalazłem u mnie na wiosce tańszych.
Odpowiedz
#17
Bartoszku tak jak napisales przekaz Konradowi,dziekuje Big Grin
Odpowiedz
#18
Bartoszku ja ostatnio wysyłałem PP. Koszy przy jednym , dwóch samplach to 8.30 zł ( to jest polecony priorytet) . Więc razem z kopertą to koszy ok 10 zł .
Przy kilku samplach większych mozna wysłać też poleconym ale ekonomicznym i też cena zostaje taka sama.
Jak widać paczkomaty też są calkiem fajne i atrakcyjne cenowo.
Ale z tego co widziałem Twoja cena kuriera też była super.
No i kolejna butelka zamknięta Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#19
Mój też do Bartka dopisz Smile
Odpowiedz
#20
Paczki wyszły w świat K-EXem Wink bez jednej, bo nie dostałem nr tel dla kuriera, jak będę znów w domku to puszczę tą paczkę osobno
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości