Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jack Daniels gold medal
#1
Witam Wszystkich,
jestem nowy, zarówno na forum jak i w świecie whisky,
powolutku uczę się degustowania, czytam, przyglądam się, rozmawiam,piję
chciałbym kroczek po kroczku stworzyć kolekcję, lub raczej kolekcyjkę ciekawych trunków.
Na początek moją uwagę skupiła bardziej whiskey, bo spodobały mi się butelki serii gold medal JD.
Szukam osób, które luźno podchodzą do kwestii klasyfikowania JD, i ewentualnie mogły by podzielić się uwagami na jego temat.
Szukam również możliwości nabycia butelek z tej serii.

pozdrawiam JackB
Odpowiedz
#2
Serwus JackB.
Większość osób tutaj preferuje SM ale i mamy kilka osób co bardzo dobrze orientują się w temacie JD.
Pewnie pomoga zarówno pod względem informacyjnym jak i w możliwości zakupu.
Często ostatnio pojawiał się temat JD w dziale sprzedam.
Witam na forum,
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#3
Witaj Morgan82,
mam nadzieję, że kiedyś trafię na specjalistów od JD,
mam nadzieję również, że dowiem się z tego forum sporo o SM i kiedyś też zajmę w ich sprawie głos,
nie jestem zdeklarowanym miłośnikiem JD, bardziej ciągnie mnie do szkockich klimatów, ale akurat w kwestii kolekcji
to JD jest łatwiejszy do ogarnięcia, przynajmniej na początek.
pozdrawiam
Odpowiedz
#4
Witaj JackB,
jestem nowy na tym forum. Postanowiłem uszczuplić trochę swoją kolekcję whisky i mam do odsprzedania kilka ciekawych egzemplarzy. Z JD posiadam w tej chwili tylko Gold Medal 1915 i Scenes from Lynchburg No.12. Jeżeli jesteś zainteresowany to daj znać. Jeżeli jesteś zainteresowany innymi JD to daj znac potrafię załatwic po atrakcyjnej cenie. Pozdrawiam
Odpowiedz
#5
Witaj,
z serii gold medal udało mi się zgromadzić wszystkie butelki, na 1904 i 1905 co prawda jeszcze czekam, ale są zapłacone i mam nadzieje dotrą niebawem, 1915 też mam na zbyciu bo kupiłem okazyjnie drugą, tyle że bez pudelka, scenę dwunastą też mam, jako jedyną zresztą. Gdybyś miał jakieś inne propozycje chętnie skorzystam.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#6
hej Aguerorafal, wyslij mi na priva co możesz załatwic z Jack Danielsa i po jakiej cenie,
interersują mnie prawie wszystkie rodzaje Smile
pzdr.
Odpowiedz
#7
dla mnie to samo Smile
Odpowiedz
#8
Każda butelka z JD do zakupienia u mnie :-)
Odpowiedz
#9
Witajcie. Jestem nowa na forum i wspólnie z mężem zbieramy Jacka Danielsa. Mamy po kilka sztuk różnych edycji, i kilku z nich chcielibyśmy sie pozbyć w rozsądnej cenie Wink Zebraliśmy już rawie wszystko co możliwe Wink Dajcie znać jeśli czegoś byście szukali Wink
Pozdrawiamy
Odpowiedz
#10
Sobek
wiadomość poszła
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości