Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mortlach Rare Old
#1
http://www.whiskybase.com/whisky/57980/ ... h-rare-old

Tak jak w temacie bedzie samplowany Mortlach na poczatku lutego.
Cena sampla 100ml -70zl,50ml-35zl
Do tego prosze doliczyc szkielko 2zl I wysylke 10zl.
Poniewaz mnie nie ma w Polsce(wpadam tylko na urlop Wink ) Butelke dostarcze koledze Konradowi Big Grin I On ja rozsampluje.
Dostepne 50ml


Piotrek -50ml
Konrad-50ml
Bartoszek-50ml
cubus-50ml
malthead-50ml
sebastian_ka-50ml
sz.tk.-50ml
droho-50ml
rafcik77-50ml
Odpowiedz
#2
50 ml poproszę
Odpowiedz
#3
50 i dla mnie.
thx.
Odpowiedz
#4
ja również poproszę 50 ml.
Dziękuję.
Odpowiedz
#5
dla mnie też 50 będzie
chociaż ocena na WB trochę odstrasza... :mrgreen:
Odpowiedz
#6
sz.tk. napisał(a):dla mnie też 50 będzie
chociaż ocena na WB trochę odstrasza... :mrgreen:

Oj tak ocena na WB sa straszne Confusedhock: ale czy jest aż taka zła Smile ale niedługo się przekonamy czy jest aż taki zły,( cena Mortlachów rosną, butelki z zawartością maleją bo już tylko 0.5 litra a po ocenach jakości nie spodziewam się za dużo ).
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#7
morgan82 napisał(a):
sz.tk. napisał(a):dla mnie też 50 będzie
chociaż ocena na WB trochę odstrasza... :mrgreen:

Oj tak ocena na WB sa straszne Confusedhock: ale czy jest aż taka zła Smile ale niedługo się przekonamy czy jest aż taki zły,( cena Mortlachów rosną, butelki z zawartością maleją bo już tylko 0.5 litra a po ocenach jakości nie spodziewam się za dużo ).


Wyrobimy sobie własne zdanie. Na WB oceny często są jakieś delikatnie mówiąc bezsensowne. Ostatnio przeglądałem flachę gdzie jeden dawał 65 a drugi 100.
Odpowiedz
#8
Tak racja ocenami na WB nie ma się co sugerować . Mam nadzieję że nie jest tak źle Smile i że oceny były dawane że względu na prowadzoną politykę firmy hehe
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#9
Juz dopisane a tak jak koledzy mowi ocenami na WB nie ma sie sugerowac, lecz samemu probowac i oceniac Wink
Odpowiedz
#10
po raz kolejny powtórzę.. oceny z WB można sobie wsadzić w du.. , chyba, że są to nasze oceny lub kilku osób ze świata, resztę ocen można sobie darować :evil:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości