Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Whisky & Wine place 19.04.2013
#1
Whisky&Wine place 19.04.2013

skład: Sendilkelm, Neptune, Larky z córką Smile

Pierwsze spotkanie za nami, super miejsce, super gospodarz (poczęstowaliśmy się tym i owym) i super atmosfera. Żonę za spoźnienie przebłagałem pysznym Rieslingiem Smile
Mam nadzieję na dalsze cykliczne spotkania i tak jak ustaliliśmy wspólne zakupu w w/w miejscu.
[Obrazek: mc.gif]
#2
Ja mimo na prawde szczerych checi nie dalem rady...czekalem na te drzwi ktore w koncu po 20 przyjechaly...trzeba bylo je posprawdzac itp. A z wolomina mam kawalek drogi tam wiec pewnie bym klamke pocalowal...
U mmie tak na prawde jedynym wolnym dniem jest niedziela...
P.s. dlugo tam byliscie? Cos kupiliscie?
#3
No to wam zazdroszcze integracji , moze kiedys mi uda sie dotrzec na jakies spotkanie Big Grin
Pozdrawiam Grzegorz

[Obrazek: MFW+drinking+whisky+Apple+Juice+_420e695...05c4f8.gif]

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ">http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ</a><!-- m -->
#4
Ja kupiłem dwa pyszne wina oraz Old Pulteneya na dzisiejszą imprezę imieninową mojej żonki Smile
[Obrazek: mc.gif]
#5
ile dałeś za Olda? ja dzisiaj za 150 kupiłem
#6
Dałem więcej ale nie ma czego żałować Smile
[Obrazek: mc.gif]
#7
no wiadomo, ale chyba możesz napisać ile ? Tongue
jakie tam są ogólnie ceny?
#8
169 chyba, ceny jeżeli chodzi o podstawki są wyższe niż w marketach itp. Nie wiem, jak z cenami czegoś lepszego.
[Obrazek: mc.gif]
#9
a w niedziele tam mają otwarte? bo na stronie nie ma nawet godzin podanych
#10
arecki napisał(a):a w niedziele tam mają otwarte? bo na stronie nie ma nawet godzin podanych
Nie.
Pon: 11:00 - 21:00
Pt.: 11:00 - 21:00
Sob.: 11:00 - 20:00

Trochę w weekend byłem nieobecmy na forum Smile
Co do cen, wiadomo, że jest drożej, to chyba oczywiste przy takich sklepach - stacjonarnych. Jak na takie sklepy to i tak jest tanio, a i przy okazji jest program lojalnościowy, więc przy częstszych zakupach wychodzi na to samo. A nawet lepiej, bo zawsze można zostać czymś poczęstowany i nie kupować w ciemno Tongue


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości