Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] El Samplingo Del Ron
#11
to co, następne będą giny? Smile
Odpowiedz
#12
surykatka napisał(a):jakby ktoś się w przyszłości podejmował samplingu pozycji od Edda to proszę mnie traktować jako zapisanego wstępnie na 100ml ciekawych rzeczy

Odnośnie rumów to ja zostanę najpierw przy tych 6-ciu jako fajny pierwszy krok i na razie powiem pas odnośnie dalszych zakupów. W przyszłości pewnie tak.
Odpowiedz
#13
Wszystkie pozycje dostępne i zamówione.
8-)

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#14
Big Grin
Odpowiedz
#15
jest dobrze
Wink
Odpowiedz
#16
Super.
Odpowiedz
#17
UWAGA: :o

Jest szansa zakupu (napewno jednych z) ostatnich dostępnych na runku butelek rumu, o którym pisał Daniel! Przed chwilą zadzwonił do mnie właściciel sklepu w Monachium

Daniel napisał(a):Neptune - ciekaw jestem jak byś ocenił Rum Caroni z 55%, którym ja jak i wiele innych osób zachwycało się na WWF. Ja zaupełnie na rumach się nie znam, ale to było magiczne. http://www.whisky.fr/caroni-1996.html
Może próbowałeś?


Ta pozycja to tak jakby nagle w sklepie (nie na aukcji) pojawił się Glengoyne 1972 MoS w normalnej sklepowej cenie!! Nawet % takie same Tongue Polowałem na to już od dawna.

Czy ktoś wiec jest zainteresowany zakupem butli albo może rozszerzamy naszą liste samplingową o tą butelkę?
Cena za butlę wyjdzie (w zależności od kursu Eur - ostatnio płaciłem 4,5 zł!! - i przesyłki ca. 8,90 Eur - bezpośrednio do PL!!) ca.: 380,- zł. Sampel 100 ml wyszedł by ca. 55 zł (wszystko po kursie 4,5)


Info i decyzję, potrzebuję jak najszybciej - najlepiej jeszcze dzisiaj. Chcę składać zaówienie, żeby nie wyparowało bo jest tego naprawdę niewiele. Przelewy prosił bym też wtedy możliwie szybko robić, bo już na te rumy trochę wyłożyłem kasy.

Nie wiem ile butli jest dostepnych - gośc powiedział że udało mu się sprowadzić kilka butelek, więc zasada generalnie kto pierwszy ten lepszy.

Ja biorę na pewno :mrgreen: butlę albo dwie.

Jeżeli samplujemy to wezmę min. 200 ml, czyli zostało: 500 ml.

Kto jeszcze?
Odpowiedz
#18
Ja z chęcią wezmę sampla ... chociaż kusi mnie otwarcie własnej butli. Wink
100 poproszę.
Odpowiedz
#19
Daniel napisał(a):Ja z chęcią wezmę sampla ... chociaż kusi mnie otwarcie własnej butli. Wink
100 poproszę.

Zastanów się, masz jeszcze chwilę czasu. Zamówienie chcę złożyć dzisiaj wieczorem ca. 22:00.
Odpowiedz
#20
rozszerzyłem listę samplingową.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości