Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JACK DANIELS MASTER DISTILLER NO 3 Fake ?
#1
http://www.ebay.com/itm/JACK-DANIELS-MA ... 1c4b7e0a68



Wie ktos cos wiecej ? kiedy bedzie w Polsce? Jakie pojemności ? itp
Odpowiedz
#2
Poszperałem trochę po necie z ciekawości, ale nic nie znalazłem na temat NO 3 w Polsce. Jak już będzie to pewnie litrowy i pół litrowy Wink
Odpowiedz
#3
Witamy na forum i zapraszamy do działu "Powitanie, czyli przedstaw się"!
Wink
Odpowiedz
#4
Jack Daniels Master Distiller No. 3 1 litr, jest już dostępny w kilku krajach w cenie ok 50-60 euro,
w Polsce pewnie się pojawi później w sklepach typu Tesco, Kaufland itd. ale to raczej tylko w wersji 0,7 l.
Odpowiedz
#5
Raczej carrfour na poczatku Smile Właśnie sie martwiłem że nie będzie buteki 0,7 bo takie zbieram Smile chociaz ostatnio musialem kupic JD 160 Birthday w 1L
Odpowiedz
#6
A gdzie kupiłes JD 160 Birthday 1L , i mniej więcej w jakiej cenie był ?
Odpowiedz
#7
Witam, zauważyłem pytanie bez odpowiedzi, więc się podłączam i podpowiem, że można dostać w Krakowie po ok. 150 pln
Odpowiedz
#8
Hej JacekB, a gdzie dokładnie moge go dostac,
jest to jakis sklep, mógłbys podesłac strone internetową lub adres ?
pzdr.
Odpowiedz
#9
Sklep nazywa się "tanie alkohole" i mieści się na Kobierzyńskiej w Krakowie, niestety nie prowadzą wysyłkowej, ale nie wiem skąd jesteś , może masz blisko.
jak coś pisz na maila to mogę pomóc.
pozdr.
Odpowiedz
#10
Witam serdecznie,
jeśli można, to chciałbym się odnieść do kilku rzeczy tutaj napisanych. Z tego co wiem, to MD#3 będzie u nas dostępny albo we wrześniu albo pod koniec roku (chyba jeszcze konkretna decyzja nie zapadła) i oczywiście będzie to wersja 70cl, tak samo jak #1 i 2. Jeżeli w którymś sklepie jest już ta butelka dostępna, to będzie to tzw. wersja International o pojemności 1L i pewnie będzie to jakiś import własny sklepu. Generalnie wszystkie MD występują w 4 wersjach - 1L USA, 750ml USA, 1L International i 70cl w poszczególnych krajach np. Polska, Niemcy itd..

A jako ciekawostkę mogę powiedzieć, że została już zatwierdzona etykieta dla MD#4 Smile

[Obrazek: MD4_front.jpg][/url]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości