Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Glenfarclas 1980/2002 53,0% 21yo Dark Oloroso Sherry Cask
#31
No właśnie na półkę.
Odpowiedz
#32
Akurat w farclasach i springbankach mozna znalesc ciekawe butle z lat 90tych. Obie butle byly w tamtym roku samplowane. Moim zdaniem 94 lepsze.
Odpowiedz
#33
Nie mówię, że nie ma fajnych ( przykładem te 2 krzyśka lub ta obecnie samplowana ) tylko trzeba dobrze rynek przeglądnąć, a i z dostępnością różnie bywa Tomku w sklepach za granicą Sad

Fajne butle będziesz miał w niedalekiej przyszłości Krzyśku na półeczce :roll: pozazdrościć
Odpowiedz
#34
Krzyśku jak byś już robił zakupy farclasowe to daj znać, może też sobie coś fajnego znajdę i połączymy zakupy, będzie tańsza wysyłka Wink
Odpowiedz
#35
Jasne, ale to grubo po nowym roku i raczej to będzie ktoś dla mnie sprowadzał.
Odpowiedz
#36
Oki rozumiem, że ktoś ci osobiście przywiezie żeby koszty przesyłki zmniejszyć..
Odpowiedz
#37
A farclasiki dotarły już do domku.. żonka dzwoniła, że kurier właśnie dostarczył paczuszkę Wink Będę mógł w Święta się przekonać czy faktycznie taki dobry jak Tomek zachwalał.. bo jak się potwierdzi to poproszę adminka żeby usunął wątek o samplingu tej butli :mrgreen:
Odpowiedz
#38
-daniel 100ml ( mamy różne rzeczy do rozliczenia, dostarczę w lutym, chyba że ma być wcześniej)
-rozenek 100ml ( zapłacone, puszczę z moimi samplami i 6 butli też które do mnie Grześ omyłkowo wysłał )
-morgan82 50ml ( podrzucę jak się spotkamy w Kraku, rozliczone czyli zapłacone)
-cubus 50ml ( zapłacone )
-Neptune 50ml ( zapłacone )
-Szpachla 75ml ( zapłacone)
-single malt 25ml ( zapłacone )
-k-udel 50ml ( nie zapłacone )
-Bartek 50ml ( rozliczymy bo mamy dla siebie wzajemnie sample, adres i nr. tel. dla kuriera )
-maltheada 50ml ( nie zapłacone )

To tylko takie ogólne posumowanie, jeśli były inne ustalenia to proszę przypomnieć się

A odnośnie butli, sample właśnie rozlane.. degu przeprowadzona, kto wziął sampla nie pożałuje.. wstępnie 7,5/10:
viewtopic.php?f=11&t=558&p=19745#p19745
Odpowiedz
#39
1.Na jutro zamówiłem kuriera, powinien być koło południa, więc liczę że paczki dotrą do piątku
2.Będę generował etykiety więc bardzo proszę o adresy z nr. telefonu- chyba jeszcze tylko Bartek mi nie wysłał
3.Jak zwykle proszę dać znać jak paczka dotrze czy wszystko oki
4.ZMIENIŁA się cena kuriera z 10zł na 11,50zł, więc będzie dopłaty 1,5zł.. niestety z nowym rokiem zawsze coś zmieniają :evil: , proszę pamiętać o kopercie bąbelkowej 2zł w przypadku pojedyńczych sampli
5.Tak już na przyszłość jeśli paczkomat In Post/Poczta Polska są tańsze a ktoś wolałby taką opcję to ogarnę temat, ale to już dopiero przy następnym samplingu Wink
Odpowiedz
#40
Buteleczka dotarła cała i zdrowa. Dziękuję!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości