Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Glenfarclas 1980/2002 53,0% 21yo Dark Oloroso Sherry Cask
#11
Myślę, że się nie zawiedziemy morganku.. Tomek bardzo zachwalał Wink
Odpowiedz
#12
Strach wyjść z domu patrząc jak szybko znikają butle Wink
Odpowiedz
#13
Bartek napisał(a):50 się znajdzie jeszcze? Wink
ja mogę odstąpić 50 żeby poratować.
Odpowiedz
#14
ja piernicze. powoli wygląda na to, że musisz tu być zalogowany 24h, żeby się załapać na sampla. Niech to szlag, takie coś bym przytulił chętnie.
Odpowiedz
#15
malthead napisał(a):ja piernicze. powoli wygląda na to, że musisz tu być zalogowany 24h, żeby się załapać na sampla. Niech to szlag, takie coś bym przytulił chętnie.

Dla Ciebie za zasługi w poprzednim samplingu oddam jeszcze 50 Wink.
Odpowiedz
#16
Daniel napisał(a):
malthead napisał(a):ja piernicze. powoli wygląda na to, że musisz tu być zalogowany 24h, żeby się załapać na sampla. Niech to szlag, takie coś bym przytulił chętnie.

Dla Ciebie za zasługi w poprzednim samplingu oddam jeszcze 50 Wink.

no, to w takim razie ściskam prawicę twoją i chylę czoła.
Wielkie dzięki!
Odpowiedz
#17
Danielu czyli 2x50ml mam od ciebie dla maltheada i bartka wziąść.Dobrze zrozumiałem?
Odpowiedz
#18
Dzięki wielkie Danielu Wink
Odpowiedz
#19
Wpłaty tradycyjnie na to samo konto, jak ktoś chce poczynić jakieś inne ustalenia odnośnie jakichkolwiek kwestii proszę na priv- butelka pewnie dopiero dotrze po Świętach, stąd i sample roześle w takim terminie
Osoby którym jeszcze nie wysyłałem proszę o dane adresowo i nr tel. dla kuriera. Proszę pamiętać o doliczeniu do sampla 2zł za kopertę i 10zł za przesyłkę Wink

ps. na 13 osób oceniających na Xmasie średnia 7,2/10.. jest sporo 7 i 8, więc wygląda, że się fajna łycha szykuje Wink
Odpowiedz
#20
Bez jaj .....zamknieta ? Jak ja to przeoczyłem ?
No cóż szkoda mam nadzieje ze do Japoni nie wyślą zamówienia .
Pozdrawiam Grzegorz

[Obrazek: MFW+drinking+whisky+Apple+Juice+_420e695...05c4f8.gif]

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ">http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ</a><!-- m -->
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości