Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wesołych Świąt
#1
Za dwa dni zaczynają się święta. Więc najwyższy czas złożyć Wam moi drodzy życzenia świąteczne Smile
Przede wszystkim spokojnych i niezabieganych świąt w gronie rodziny i przyjaciół i szczęśliwego nowego roku iii zdrowia ( czyt. wątroby zdrowej długie lata :lol: ). Oczywiście życzę Wam też żeby Wasza kolekcja urosła conajmniej o tyle butelek o ile w tym roku urosła Big Grin i żeby buteleczki były conajmniej tej jakości co w tym roku albo i lepsze . A w barku niech będzie kilka butelek na 8,9 ,10 i cała gama wyśmienitych sampli. Tego wszystkiego Wam życze na te Święta i w Nowym Roku .
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#2
Myślałem, że raczej 24 będzie taki temat, no ale ... jak już jest to i ja się dołączam.

Wesołych, radosnych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, bez kłótni, rodzinnie i przy whisky. Szczęśliwego roku, to jeszcze pożyczę, bo trochę czasu jest, a chciałem przy okazji napisać kilka innych słów Smile
Odpowiedz
#3
Wesołych świąt dla wszystkich i przede wszystkim zdrowia, aby jak najdłużej dawać robotę dla wątroby
Odpowiedz
#4
Radosnych i przede wszystkim Zdrowych Świąt,
Realizacji zamierzonych planów i spełnienia marzeń, nie tylko tych związanych z whisky.
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2015.

Kurcze jak ten czas leci Smile
Nie ma złej whisky. Jest tylko dobra whisky i lepsza whisky.
Odpowiedz
#5
Wszystkiego najlepszego dla naszej whiskowej rodziny. Spokojnych i rodzinnych Świąt. Wigilii przy barszczyku, ale kolejnych świątecznych dni przy jakiejś wyjątkowej dla każdego buteleczce wiadomo czego. Najlepszego Wink
Odpowiedz
#6
Najlepszego Panie i Panowie! Smile Przede wszystkim zdrowych i rodzinnych Świąt, warto spędzić ten czas wśród bliskich z dala od codziennych trosk. Zaryzykowałbym żeby nawet bez whisky choć jeden mały dramik dla zdrowotności po potrawach Wigilijnych nie zaszkodzi.
Odpowiedz
#7
nic wielkiego nie wymyślę, więc krótko:
DZIĘKUJĘ za współpracę i ciepłe przyjęcie, za to, że mogę się każdego dnia od Was uczyć i oby nam się w przyszłym roku!!!
Odpowiedz
#8
Wszystkiego najlepszego, spełnienia najskrytszych marzeń, duuuużo zdrowia, cierpliwości, podwyżek w pracy (niektórym znalezienia fajnej i dobrze płatnej pracy Wink ), samych radosnych chwil oraz całej masy fajnych buteleczek whisky pod choinką przesyła snoop

[Obrazek: 721.jpg]
Odpowiedz
#9
tak jest, panie i panowie. zdrowych, pogodnych i radosnych świąt dla wszystkich was i waszych bliskich.
Odpowiedz
#10
Zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt przy dobrym trunku złocistym Smile

ho ho ho Wink
[Obrazek: 2el786q.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości