Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kavalan Solist Sherry 58.6 %
Ja rowniez!
Odpowiedz
Jeśli rozlewamy to proszę o info z danymi do przelewu.
Odpowiedz
a kto w ogóle ogarnia sampling?
Odpowiedz
malthead napisał(a):a kto w ogóle ogarnia sampling?


Ogarniał morgan82, ale czy nadal ogarnia :roll:
Odpowiedz
W razie czego ja mogę ogarnąć. I tak mam już w piguły sampli do przekazania na spotkaniu.

Zobaczymy.
Odpowiedz
Ja potwierdzam 125ml- proszę o info komu mam wysłać butle .
Odpowiedz
Tak tak ja ogarniałem ten sampling. Niestety tego Kavalana nie biorę bo kaski brak ale jak coś mogę zrobić sampling. Jeżeli Wszyscy wpłacą mi kaske na konto to zamówie u Daniela butelkę. Ale jeżeli malthead weżmie 2*50 ml to dla Daniela O nie będzie 125 ml tak jak chiał tylko zostanie 75 ml Smile chyba że coś pomyliłem .
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
Panowie, to dajcie znać jak , co i komu. Ja ten sampling ogarne. Muszę dziś wiedzieć bo jeden kolega z daleka do mnie przyjedzei i chciał 100ml, no a te 25 ml to chciałem dla siebie na otarcie łez Smile
Odpowiedz
To ja bym chciał te 50 ml z wysyłką. Czekam na dane do przelewu.
Odpowiedz
Hazelburn napisał(a):Panowie, to dajcie znać jak , co i komu. Ja ten sampling ogarne. Muszę dziś wiedzieć bo jeden kolega z daleka do mnie przyjedzei i chciał 100ml, no a te 25 ml to chciałem dla siebie na otarcie łez Smile

To w takim razie dla mnie może być 75 ml. Wtedy twój kolega też miałby 75 ml i nawet zostało by tobie te 25 ml Smile Mam nadzieję, że tobie taki układ odpowiada.

I w takim razie Ty rozlewasz i wysyłasz i tobie należy kasę przelewać za poszczególne sample, tak?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości