Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie piwa polecacie?
Ich porter warmiński kosztuje koło 7zł, więc rozsądną ceną za wersję imperialną byłoby około dyszki. Choć z tą całą otoczką, może być i dwie. :?
Odpowiedz
Krzysiek napisał(a):
Neptune napisał(a):Forumowym piwoszom polecam wkrótce polowanie na ten rarytas:

[Obrazek: imperium-prunum-www.jpg]

Porter Imperialny z dodatkiem suszonych śliwek z browaru Kormoran - 26* ekstr, 11% alk.

Wincyj: http://browarkormoran.pl/Nasze-piwa/Imp ... runum.html

A sam dziś popijam pszenicę z Weihenstephanera. Cud, miód i orzeszki.
To piwo może być ciekawe, ale emocji nie ma co podkręcać. Może rok temu to by było wydarzenie, ale dzisiaj...gdy jest sytuacja, że rocznie jest kilkaset premier z polskiego craftu, w tym mamy już kilkanaście rodzimych RiSów, nawet żytnie, leżakowane w beczkach po bourbonie, sherry, do tego dochodzi mnóstwo porterów.
Jednym słowem, dzieje się, a oni chcą osiągnąć efekt wow, niestety nie ten czas, wizjonerami nie są i się trochę spóźnili, ale obiektywnie piwo może być fajne, tylko w zalewie premier może się nie wybić. I podstawowa sprawa, dziś tylko dobra beczka gwarantuje wybitność, śliwka tu może nie wystarczyć.

kupiłem w Poznaniu za 25zł, wypiłem i POLECAM Wink kupiłem jeszcze dwa :twisted:
Odpowiedz
tomaj676869 napisał(a):kupiłem w Poznaniu za 25zł, wypiłem i POLECAM Wink kupiłem jeszcze dwa :twisted:
Kupiłeś na Głogowskiej, czy gdzieś indziej?
Odpowiedz
na Głogowskiej
Odpowiedz
tomaj676869 napisał(a):na Głogowskiej
Mają zawsze bardzo solidny wybór, ale marżę niestety jeszcze solidniejszą :|
Myślisz, że jeszcze coś zostało?
Odpowiedz
edit: cena 22 złote (znalazłem paragon) ;-) nie wiem skąd mi się 25 ubzdurało, a że kupowałem więcej to nie zwróciłem uwagi :lol:
wiem że dostali na głogowskiej 60 sztuk ale ile zostało to nie mam pojęcia ;-) w każdym razie pozycja warta spróbowania :!:
Odpowiedz
Ma ktoś dostęp lub chęć odsprzedać Imperium Prunum? jedną a najlepiej dwie sztuki bym potrzebował Wink
Odpowiedz
Jakby ktoś miał dostęp to też byłbym chętny Wink
Odpowiedz
zadzwoncie do piwa swiata na głogowskiej czy jeszcze mają jak tak to moge Wam kupić ;-)
Odpowiedz
tomaj676869 napisał(a):zadzwoncie do piwa swiata na głogowskiej czy jeszcze mają jak tak to moge Wam kupić ;-)
Chciałem ostatnio kupić. Już nie mieli Cry
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości