Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie piwa polecacie?
U mnie są wszystkie, ale tylko na półce przy wejściu, myślę że po południu będą resztki.Byłem na nogach więc zbyt dużo nie wziąłem, przede mną gościu załadował pół koszyka Sad
Spróbuję po południu podskoczyć autkie jak mi promile spadną :mrgreen:
Odpowiedz
U mnie były wszystkie.
Odpowiedz
surykatka napisał(a):U mnie są wszystkie, ale tylko na półce przy wejściu, myślę że po południu będą resztki.Byłem na nogach więc zbyt dużo nie wziąłem, przede mną gościu załadował pół koszyka Sad
Spróbuję po południu podskoczyć autkie jak mi promile spadną :mrgreen:


Co za Scheiß !!! Big Grin

Trzeba łapać za telefon i sklepy obdzwonić.
:twisted:
Odpowiedz
W Zgierzu też wszystkie jeszcze są. Zapasy zrobione Wink
Odpowiedz
Właśnie wpadłem powiedzieć to samo, na Górczewskiej brakowało tego na co czekałem najbardziej - Piraatów i Guldenów. Niech to licho Sad .
Odpowiedz
Ja byłem w Kraku w Lidlu, jadę właśnie do siebie.. zobaczymy co mają w mojej wsi Brzesko Wink
Odpowiedz
Szpachla napisał(a):Właśnie wpadłem powiedzieć to samo, na Górczewskiej brakowało tego na co czekałem najbardziej - Piraatów i Guldenów. Niech to licho Sad .
U mnie to było po kartonie na palecie Smile
Odpowiedz
to ja widzę, że popołudniu to mogę im co najwyżej palety sprzątnąć z podłogi Sad
Odpowiedz
Tomek napisał(a):
Szpachla napisał(a):Właśnie wpadłem powiedzieć to samo, na Górczewskiej brakowało tego na co czekałem najbardziej - Piraatów i Guldenów. Niech to licho Sad .
U mnie to było po kartonie na palecie Smile

Cóż, ja byłem 7:07, 7 minut po otwarciu. Nie widziałem innych porannych piwnych bojowników poza mną, ani pojedynczych kartonów. Chyba że ktoś mnie ubiegł o te 7 minut :/ Posłałem znajomych do swoich lidli, może znajdą coś, chociaż nie mam większych nadziei...
Odpowiedz
surykatka napisał(a):U mnie są wszystkie, ale tylko na półce przy wejściu, myślę że po południu będą resztki.Byłem na nogach więc zbyt dużo nie wziąłem :mrgreen:

Ja podjechałem z paleciakiem :lol:
W drugim Lidlu to samo. Rozmawiałem z pracownicą i powiedziała że kazali im nawet plakaty z okien pozdejmować, bo nie dojechała pełna oferta piwa
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości