Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Sampling pod choinkę
#51
ja pieprze, wy mnie wykończycie. Tongue

bartek dzięki za wskazówkę. zaraz uzupełnię.

sendilkelm, czyli dla menrana 50tka z twojej 100?


za chwilę roześlę informacje na pm odnośnie przelewów. jak pisałem wcześniej, poza bunną, która już do nas frunie, resztę musimy zrobić w formie przedpłat.
Odpowiedz
#52
Rezerwowalem z mysla o nim Smile Ale jesli juz dostaal po kims 50ml, to cala setka dla mnie .... chyba, ze ktos chce Tongue
Odpowiedz
#53
ból w tym, że pomimo rezygnacji tomka dla menrana nie wystarczyło w pierwszej kolejce.

Robimy tak:

Redukujemy objętość sampla (*/) z 50 ml na 46.66 ml ( :roll: ), cenę naturalnie analogicznie, i tym samym butlę 700 ml dzielimy na 15. sampli. Ilość zamówionych sampli sie nie zmienia. Różnice chyba nie wyczuwalne, więc wilk syty i owca cała.
Odpowiedz
#54
K@mil napisał(a):Jakiś system powiadomień na kom trzeba by napisać + załatwić jakieś dofinansowanie na sample z UE, czy tam od bogatych Arabów :lol: Big Grin

z wnioskami na dofinansowanie za dużo roboty a my ciagle na gazie Smile Zaprzedamy się szejkom , czyli będzie:

SmakWhiskyTheEmirates.com czy coś takiego

Big Grin Big Grin
Odpowiedz
#55
malthead napisał(a):ból w tym, że pomimo rezygnacji tomka dla menrana nie wystarczyło w pierwszej kolejce.

Robimy tak:

Redukujemy objętość sampla (*/) z 50 ml na 46.66 ml ( :roll: ), cenę naturalnie analogicznie, i tym samym butlę 700 ml dzielimy na 15. sampli. Ilość zamówionych sampli sie nie zmienia. Różnice chyba nie wyczuwalne, więc wilk syty i owca cała.

Bardzo dobry pomysł, w ten sposób wszyscy będą mieli okazję spróbować
Odpowiedz
#56
malthead napisał(a):
K@mil napisał(a):Jakiś system powiadomień na kom trzeba by napisać + załatwić jakieś dofinansowanie na sample z UE, czy tam od bogatych Arabów :lol: Big Grin

z wnioskami na dofinansowanie za dużo roboty a my ciagle na gazie Smile Zaprzedamy się szejkom , czyli będzie:

SmakWhiskyTheEmirates.com czy coś takiego

Big Grin Big Grin

Piszemy list do Sułtana Brunei? Wink
Odpowiedz
#57
Sendilkelm napisał(a):
menran napisał(a):Menran jeszcze z pracy nie powrócił Wink
Dobra powrócił...... Buny nie ma wiec Athol i Mostowie po 50 poprosze Wink


Po to wzialem 100ml bunny Smile

Oczywiscie jak juz masz zaklepane z rezerwowej to sam te 100 wychyle, chyba, ze ktos chce, bo sie nie zalapal na 50
Dzięki Rafał za pamieć , oczywiście podłącze się do twojej setki bardzo chętnie Big Grin
Pozdrawiam Grzegorz

[Obrazek: MFW+drinking+whisky+Apple+Juice+_420e695...05c4f8.gif]

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ">http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ</a><!-- m -->
Odpowiedz
#58
morgan82 napisał(a):A ile cała butla tej Buny by wyszła?

Dla tych co pytali:

Za Bunne (zamówiona pojedyńczo) wychodzi: 527,90 zł. Takie mam potrącenie na koncie PayPal.
W tym jest przesyłka 14 Eur (przy jednej butli) i bankowy, czyli dość dupiaty kurs waluty 4,36.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany zakupem całych butli to szybko. Zamówienie w LMDW złożyłem 27. 11. i wg trackingu dopiero dzisiaj opuszcza francję. Na miejscu najwcześniej w Piątek.

Zamówienie powinniśmy złożyć dzisiaj wieczorem inaczej może byc kiepsko.
Odpowiedz
#59
menran napisał(a):
Sendilkelm napisał(a):
menran napisał(a):Menran jeszcze z pracy nie powrócił Wink
Dobra powrócił...... Buny nie ma wiec Athol i Mostowie po 50 poprosze Wink


Po to wzialem 100ml bunny Smile

Oczywiscie jak juz masz zaklepane z rezerwowej to sam te 100 wychyle, chyba, ze ktos chce, bo sie nie zalapal na 50
Dzięki Rafał za pamieć , oczywiście podłącze się do twojej setki bardzo chętnie Big Grin


Panowie nie musicie sie dzielić. Zrobimy tak jak pisałem. Dzielimy butlę na 15 i tyle. No chyba, że chcecie sie podzielić, to wtedy pozostaje po staremu.
Odpowiedz
#60
Ale my sie podzielimy, bo ja bralem 100ml z mysla o Grzesiu Smile Wiedzialem, ze jest zapracowany. Wiec Moja 100ml jest nasza Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości