Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Sampling pod choinkę
#41
malthead napisał(a):Jeżeli chcesz to cię zapiszę na listę chętnych na bunnę i jak sie coś zmieni to się załapiesz.
Dobra Wink zapisuj.
Pozdrawiam Grzegorz

[Obrazek: MFW+drinking+whisky+Apple+Juice+_420e695...05c4f8.gif]

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ">http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ</a><!-- m -->
Odpowiedz
#42
menran napisał(a):
malthead napisał(a):Jeżeli chcesz to cię zapiszę na listę chętnych na bunnę i jak sie coś zmieni to się załapiesz.
Dobra Wink zapisuj.


ok.
Odpowiedz
#43
A ile cała butla tej Buny by wyszła?
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#44
Tomek napisał(a):Ja rezygnuje. Okazało się że niedługo spróbuję. Ktoś się ucieszy Smile


menran - jako pierwszy oczekujący
Odpowiedz
#45
ok, zaktualizowałem pierwszy post.

Blair Athol'a mogli bysmy zamknąć.

Aberlour też znowu aktualny - Facet napisał mi, że pojedzie do Austrii i wysle mi z tamtąd do DE, więc damy radę.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#46
Ja pierd... tu nie można normalnie położyć się spać, wstać, przeciągnąć się i poczytać pierdów na forum, bo już kolejna butla prawie na wykończeniu w samplingu Big Grin Smile
50ml tego BA.
Odpowiedz
#47
morgan82 napisał(a):A ile cała butla tej Buny by wyszła?

No tak, co tu się bawić w 50-tki :lol:

K@mil napisał(a):Ja pierd... tu nie można normalnie położyć się spać, wstać, przeciągnąć się i poczytać pierdów na forum, bo już kolejna butla prawie na wykończeniu w samplingu Big Grin Smile
50ml tego BA.

Wyśpisz się kiedy indziej, sampluj sampluj Wink
Odpowiedz
#48
Jakiś system powiadomień na kom trzeba by napisać + załatwić jakieś dofinansowanie na sample z UE, czy tam od bogatych Arabów :lol: Big Grin
Odpowiedz
#49
Malthead nie zapomnij Menranika dodac do pozycji 4 i 5 Wink pisał na poprzedniej stronie.
Wygląda na to, że BA zostało 50, kto zamyka? Wink
Odpowiedz
#50
menran napisał(a):Menran jeszcze z pracy nie powrócił Wink
Dobra powrócił...... Buny nie ma wiec Athol i Mostowie po 50 poprosze Wink


Po to wzialem 100ml bunny Smile

Oczywiscie jak juz masz zaklepane z rezerwowej to sam te 100 wychyle, chyba, ze ktos chce, bo sie nie zalapal na 50
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości