Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Sampling pod choinkę
#21
Taki miał gest po prostu Smile
Odpowiedz
#22
K@mil napisał(a):Taki miał gest po prostu Smile

Już widzę jego minę jak tu wejdzie Wink
Odpowiedz
#23
I mówił że za wszystko płaci heheh to może zamówcie podwójnie Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#24
:o :o Confusedhock:

WHAT THE F...!!! Bunna WSTRZYMANA. MUSZĘ TO JAKOŚ PODLICZYĆ

Dla maltheada obowiązkowo musi zostać !!!!!
:twisted:


Tyle co z pracy do domu wróciłem. Później siądę do kompa to coś pogadamy.

Łobuzy!!!!
Odpowiedz
#25
O Blair Athol też myślałem, ale ostatecznie się nie zdecydowałem. Jeżeli ktoś jest zainteresowany Blair Athole'm albo czymś innym, to możemy zorganizować jeszcze wspólne zakupy. Ja zamawiam na adres w niemczech a transport do PL mam za free ale tylko w weekend 13-14. grudnia. Sklep potrzebuje +/- tydzień na realizację zamówienia i dostawę do DE. Jeżeli ktoś jest zainteresowany jakimś wspólnym zakupem albo rozsamplowaniem jakiejś konkretnej pozycji to możemy to ogarnąć wspólnie ale trzeba to załatwić do czwartku (żeby mieć zapas czasowy. Jak sie spóźnimy, to trzeba będzie to słać z DE do PL albo zaczekać na następny darmowy transport (myslę, że gdzieś połowa lutego). Jeżeli coś jeszcze mam zamawiać, to potrzebował bym też przedpłaty bo zakupy na święta już wykonałem i nie chcę więcej wykładać, bo to k... końca nie ma.

Na Blair Athola sie piszę na 100 ml. Zresztą na Aberloura i Bunne też Smile , ale spoko ogarniemy.

Co do Aberloura to staram się złożyć zamówienie ale to sklep w szwajcarii a oni nawet do DE nie chcą słać. Kavalana chyba odpuszczę bo, o ile dobrze zauważyłem to tylko snoop chętny był. No chyba, że się jeszcze więcej chętnych zgłosi

Na razie tyle.
Decydujcie się szybko, bo czasu nie ma.
Odpowiedz
#26
Zapisujemy się na

Blair Athol
http://www.whisky.fr/blair-athol-1988-artist-4.html

~110 zł /100 ml + koszt przesyłki FR -> DE

Dostępne 150 ml

Malthead - 100 + 100 dla kumpla
Bartek - 50
Surykatka - 2x50
Snoop - 50
K_udel - 50
Daniel - 2x50

Mosstowie
http://www.whisky.fr/mosstowie-1979-artist-4.html

~205 zł /100 ml + koszt przesyłki FR -> DE

Dostępne 300 ml

Malthead - 100
Surykatka - 2x50
Daniel - 200
Odpowiedz
#27
Jak z LMDW seria artist to ja się piszę na wszystkie pozycje( jest chyba 5 butli) po 100ml.. czyli 2 x50ml Wink
Może rozruszam temat.. :twisted:
Odpowiedz
#28
Big Grin Big Grin

teraz dopiero czytam na spokojnie. kurde k@mil, snoop i morgan .... :lol:
Odpowiedz
#29
surykatka napisał(a):Jak z LMDW seria artist to ja się piszę na wszystkie pozycje( jest chyba 5 butli) po 100ml.. czyli 2 x50ml Wink
Może rozruszam temat.. :twisted:


nie wszystkie są chyba dostepnę no i kasa to juz gruba jest więc może być trudno tak na szybko.
Odpowiedz
#30
Na Kavalana sie zapisałem, bo nie piłem, ale jakoś szczególnie mnie nie interesuje. Skoro jest opcja na Blair Athol to definytywnie rezygnuję z Kavalana i biorę */2 Blair Athola
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości