Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Sampling pod choinkę
Malthead - bardzo dziękuję za zorganizowanie samplingu i przesyłkę - dotarło i jest wszystko ok.

Laphroig. - otworzymy bez względu na ilość osób. Ale już na początku stycznia. Podam info.

Dzięki Panowie i życzę nam przyjemności. Wink!
Odpowiedz
Daniel napisał(a):Malthead - bardzo dziękuję za zorganizowanie samplingu i przesyłkę - dotarło i jest wszystko ok.

Laphroig. - otworzymy bez względu na ilość osób. Ale już na początku stycznia. Podam info.

Dzięki Panowie i życzę nam przyjemności. Wink!


Dzięki za info. Fajnie, że już dotarło i jest całe i zdrowe. Przyznam, że nie byłem zbytnio przekonany do paczkomatów, ale najwidoczniej to jednak dobra opcja.

Do następnego.
Odpowiedz
Dzięki właśnie dotarły całe i zdrowe.. sampelki oczywiście Wink
Odpowiedz
Do mnie również dotarła paczuszka. Dzięki malt.
Odpowiedz
Cieszę się i pozdrawiam Panowie.
Odpowiedz
Mikołaj przebrany za listonosza dotarł i do mnie Smile Jak zawsze pełna profeska malthead Wink
Pozdrawiam
Odpowiedz
No to czas chyba małą degu przeprowadzić :twisted:
Odpowiedz
surykatka napisał(a):No to czas chyba małą degu przeprowadzić :twisted:

Pora jak najbardziej odpowiednia Bartoszku. Ja własnie piwko ze szwagrem tak lekko żeby milej choinkę sie montowało Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
Tylko uważaj z tym browarkiem.. tak raczej na lajcie, bo inaczej ostateczny efekt w postaci ubranej choinki może znacznie odbiegać od tego o czym marzyła twoja żonka Wink
Odpowiedz
surykatka napisał(a):No to czas chyba małą degu przeprowadzić :twisted:

Ja kilka dni odpuszczam bo mnie taki katar dopadł, że wczoraj wieczorem ledwo wyczuwałem dym w Ardbegu :?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości