Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Sampling pod choinkę
Cytat:heheh i w tym momencie Bartoszek zakłada kraty do półek i podłącza pod prąd :o

.. się odezwał skromniś.. a ile kartonów do Polski przemycił ostatnio Wink

snoopku i malthedku.. szykuję zasieki i inne przeszkody na waszej drodze :mrgreen:
Odpowiedz
Bartoszek, ale Mosstowie chyba nie masz? Wink Szkoda, że Macallan od początku był praktycznie niedostępny.
Skoro emocje już trochę opadły i spokojnie czekamy na sample (dzięki jeszcze raz Malthead za super organizację) to może wrócimy do tego Lapka over 15, który w rzeczywistości ma prawie 17 lat i jest po pysznym sherry? Smile Smile Ja 50 biorę bardzo chętnie.
Odpowiedz
Mosstowie nie mam bartku.. Wink ale bardzo cieszę się z lapka i buny.
A tego lapka od daniela trzeba by faktycznie zamknąć, bo napewno będzie pychowy
Odpowiedz
Zakładam, że Daniel nie zmienił zdania odnośnie samplingu, więc aktualizuję listę - wygląda tak:


6. (Pozycja dodatkowa samplowana przez Daniela)
http://www.whisky.fr/laphroaig-1997-artist-4.html
Cena: 137,- zł / 100 ml
(Otwarcie po uzbieraniu kompletu.)

Daniel: 200 ml
Bartoszek: 100 ml
snoop: 50
malthead: 50
bartek: 50
_____________________
ZOSTAŁO: 250 ml


kto jeszcze?
Odpowiedz
Tylko ja bym zmienił na 2x50ml, bo mi się rozenek wycofał Cry
Odpowiedz
Czyli bartoszek (surykatka) 2x50 - w sumie dlatego miałeś wstępnie. Zaraz skoryguję.
Odpowiedz
surykatka napisał(a):Tylko ja bym zmienił na 2x50ml, bo mi się rozenek wycofał Cry

Od kiedy Rozen nie lubi torfu w sherry? Wink
Odpowiedz
Rozenek lubi i to jak najbardziej.. tylko ja mu kupiłem kilcho po sherry do kolekcji( dość drogi), a on zakupił u daniela kilka butli i się z kasy spłukał. Jak mi powiedział ile kupił rzeczy to myślałem, że sobie ze mnie robi jaja.. ale jednak to prawda Confusedhock:
Odpowiedz
To ja nawet nie chcę wiedzieć co kupił heheh ale pewnie fajne buteleczki Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
Rozenek jak to pelikan.. jak go najdzie ochota to łyka wszystko :mrgreen:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości