Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Sampling pod choinkę
Jakąś flaszkę powinien postawić Smile
Odpowiedz
SingleMaltMinisMan napisał(a):Chłopak awansował , trzeba to opić! Big Grin

Przeszedł na ciemną stronę mocy Wink
Odpowiedz
snoop napisał(a):
SingleMaltMinisMan napisał(a):Chłopak awansował , trzeba to opić! Big Grin

Przeszedł na ciemną stronę mocy Wink

Raczej na pomarańczową Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
:lol: Ja wam dam ciemna strone , raczej po banie :lol:
Pozdrawiam Grzegorz

[Obrazek: MFW+drinking+whisky+Apple+Juice+_420e695...05c4f8.gif]

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ">http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ</a><!-- m -->
Odpowiedz
ok. Przesyłki rozesłane zawyjątkiem kolegi k_udel'a, którego przesyłka pójdzie jutro bo troszkę za późno dostałem info oraz innych, z którymi umówiłem późniejszy termin.

Bartek i Daniel:
Poszło paczkomatem - dostałem już info, że paczki rozpoczęły podróż do WAW. Naturalnie nie obeszło się bez niespodzianek. Przy nadawaniu paczki Daniela system się zawiesił :? i musiałem dzwonić na info-linię a tam naturalnie: wybież temat rozmowy :x: jeśli chcesz ...... wybież 1 :evil: ..... itd. Musiałem czekać aż się zresetuje, więc czekałem, czekałem, cze :twisted: ..... No ale ostatecznie się udało.

Pozostałe przesyłki poszły pocztą - polecony priorytet.

Wszystko ma być w poniedziałek.


uffff.
Pozdrawiam

PS. Dajcie znać jak dojdą i czy wszystko ok. Zapakowałem pożądnie, żeby sampelki się czuły bezpiecznie, w końcu tanie nie były i w dodatku już, w większości, niedostępne!
Odpowiedz
Cytat:i w dodatku już, w większości, niedostępne!

Chyba, że na naszych półkach leżące co po niektóre egzemplarze, ale to już raczej nie do otwarcia.. czyli w sumie koniec końców niedostępne :mrgreen:
Odpowiedz
surykatka napisał(a):
Cytat:i w dodatku już, w większości, niedostępne!

Chyba, że na naszych półkach leżące co po niektóre egzemplarze, ale to już raczej nie do otwarcia.. czyli w sumie koniec końców niedostępne :mrgreen:


no, pewnie ściskasz kilka całkiem fajniutkich butelczyn. Trzeba by cię odwiedzić i sprawdzić czy nie "korkują"!
Big Grin
Odpowiedz
heheh i w tym momencie Bartoszek zakłada kraty do półek i podłącza pod prąd :o
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
morgan82 napisał(a):heheh i w tym momencie Bartoszek zakłada kraty do półek i podłącza pod prąd :o

Nie zdąży. Już jadę!
Odpowiedz
Ja już też jade, zabrać kogoś po drodze? Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości