Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzedam Johnnie Walker Green Label 1 L
#1
Ogłoszenie zamieszczam na prośbę kolegi , naszego nowego forumowicza.
Ja z Kamilem mieliśmy możliwość porozmawiania z kolegą na Festiwalu w Warszawie.
Później kolega udała się do BWM do Daniela i teraz odwiedził nasze forum.
Miejmy nadzieję że zostanie z nami na dłużej niż tylko naczas sprzedaży zielonego Jasia.

Nazwa: Johnnie Walker Green Label 1L
Wiek: 15
Destylarnia: Talisker, Caol Ila, Cragganmore, Linkwood.
Link do WB: http://www.whiskybase.com/whisky/18354/ ... reen-label
Zdjęcie: jest na WB

Sugerowana cena: 320 zł
Miasto: Warszawa
Dodatkowe informacje:
Kontakt z sprzedawcą: PM
"coco jambo i do przodu"
#2
kupione Smile czekam na przesyłkę.
#3
Ahoj!

Dzięki morgan za notkę powitalną w poście, za zamieszczenie ogłoszenia i za polecenie stoiska bestwhiskymarketu na festiwalu. Sampel Benrinnes 1982 TB z tego stoiska to prawdopodobnie najbardziej fenomenalna rzecz jaką okazję miałem próbować Smile
Macie tu bardzo fajną i wysoko doinformowaną społeczność. Na pewno będę wpadał od czasu do czasu się doedukować lub dodać ze 2-3 grosze do drobniejszych wątków, jako przy moim aktualnym stanie wiedzy, nie czuję jakoby moje posty mogły wprowadzić wiele wartościowego do dyskusji (dopiero zaczynam moją przygodę z whisky).

Butelka do cubusa poleci w poniedziałek.
Możliwe że będę miał jeszcze z jedną w styczniu, ale nic pewnego. Jak będę chętny takową odsprzedać wymienić lub rozmienić, tutejsze forum będzie pierwszym o którym pomyślę.

EDIT: Nie wiem czy te tematy się jakoś zamyka, czy leżą odłogiem do śmierci naturalnej, ale z mojej strony wszystko przebiegło sprawnie i bardzo super. Z tego co mi przekazano, paka dotarła w stanie całkowitym więc wszyscy są zadowoleni Smile Dzięki raz jeszcze cubus!
#4
dopiero teraz zauważyłem edit Smile Ja również dziękuję! Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości