Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Glendullan 1974 Rare Malts
#1
Wiem, że drogo - niestety Sad

http://www.whiskybase.com/whisky/568/glendullan-1974
50ml - 75 zł

Dostępne: 50ml (może będzie jeszcze 50ml, to zależy jak ja do niego usiądę)

k_udel 50ml
snoop 50ml
Tomek 25ml
Malthead 25ml
Odpowiedz
#2
A ja tylko dodam od siebie, że to kolejna whisky, której prędko nie spróbujecie Wink
Cena może jakoś mocno nie zachęca, ale okazja niepowtarzalna...
Odpowiedz
#3
biorę 50ml Smile
Odpowiedz
#4
Bartek dobrze mówi. Ja też uważam że destylarnie zamknięte jak jest szansa to koniecznie trzeba brac. Cena może nie jest mała ale tego nie zmienimy .
Czasami trzeba to przeboleć i tyle.
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#5
morgan82 napisał(a):Bartek dobrze mówi. Ja też uważam że destylarnie zamknięte jak jest szansa to koniecznie trzeba brac. Cena może nie jest mała ale tego nie zmienimy .
Czasami trzeba to przeboleć i tyle.

Dlatego wziąłem Inverleven Wink ale na Glendullana już na razie nie mam kasy. Same rarytasy rzuciliście do samplingu po degustacji, ach :roll:
Odpowiedz
#6
Spoko Snoop jak coś to proponujemy usługę "Odroczona płatność" Wink
Odpowiedz
#7
Bartek napisał(a):Spoko Snoop jak coś to proponujemy usługę "Odroczona płatność" Wink

Snoopku, jesli chcesz to odloze CI sampla do szafki jak zwykle, a platnosc rozloze na 12 miesiecy Smile NIe ma sprawy.
Odpowiedz
#8
Sendilkelm napisał(a):
Bartek napisał(a):Spoko Snoop jak coś to proponujemy usługę "Odroczona płatność" Wink

Snoopku, jesli chcesz to odloze CI sampla do szafki jak zwykle, a platnosc rozloze na 12 miesiecy Smile NIe ma sprawy.

Przemyślę Wink
Odpowiedz
#9
Rafał nie nie mogę się oprzeć temu Glendullanowi. Odstaw mi */2 do przechowalni Wink Reszta na PW
Odpowiedz
#10
Haha, odstawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości