Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kupię Whisky Grant's 18, Blended Malt, Nordic Oak
#1
Jak w temacie poszukuje tych butelek. jak by ktoś miał na zbyciu lub byłby w stanie załatwić to z chęcią odkupię.
z góry dziękuje za pomoc
Odpowiedz
#2
Wydaje mi się, że Grants 18 jest już nie do dostania u nas. Gorzej niż z zielonym JW. Dom whisky już wystawia ją za 1200 PLN.
Ja swojej się nie pozbywam. Mogę spytać znajomego co też ją ma. Pytanie tylko ile byś za nią zaproponował.
A tak ogólnie : Czy ktoś z was wie co się kryje za zniknięciem tej pozycji z rynku ?
Odpowiedz
#3
Co do znikniecia to z tego co wiem to pojawi się niedługo "nowa wersja" 18 i to informacja z "pierwszej ręki"
a co do dostępności tej whisky to jak z dostępnością każdej w tym kraju. nic nigdzie nie ma. ja do DW dzwoniłem w zeszłym tygodniu i dostałem taką odpowiedź :"obecnie nie mamy proszę sprawdzić za jakiś czas na stronie internetowej". no i się pojawił ze 3 dni temu za 1200 bez zdjęcia bez opisu byle było, "bo może ktos kupi a my zarobimy 500%" . Masakra. niech zarobią 100% ale nie 500%. No ale niestety na Monopolistę nie ma siły. ja za butelkę mogę zapłacić 300-350 zl bo za troszkę więcej mogę odkupić z jednego baru we Wrocławiu. Jak ktoś ma troszkę szczęscia to znajdzie tą butelke jeszce w sklepach poniżej 180zl.
Odpowiedz
#4
https://www.sztukawina.pl/index.php?pag ... Itemid=141

Czy mowicie o tym grantsie?
Odpowiedz
#5
tak, tylko tego mi brakuje:/ z tych dostępnych na PolskęSad
Odpowiedz
#6
Szczerze chyba ja gdzieś widziałem. Masz cos ciekawego na wymiane??
Odpowiedz
#7
zawsze cos sie znajdzie ! klika blendów i single maltow leży na półceWink
Odpowiedz
#8
A co do Grants'a w DW to jednak nie ten którego szukam.Wink ja szukam tego jak w załązniku


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#9
Hah, sam byłem ciekaw Nordic Oak'a. Nie mam jednak pojęcia gdzie można go znaleźć. Ostatnio często latam do Norwegii, i choć widziałem jego reklamę w liniach lotniczych, ani na duty free, ani w ich monopolowych nie było takowej butelki. Jak uda mi się ewentualnie znaleźć, postaram się dać Ci znać Smile
Odpowiedz
#10
No ale jak by sie trafiłBig Grin to bierz w ciemnoBig Grin napewno sie do niego przytulęWink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości