Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Sampling Wyprzedażowy
#21
Odwiedziny w Warszawie nie prędko, więc wysyłka.
Pozdr
Odpowiedz
#22
Ktoś jeszcze coś?
Odpowiedz
#23
Podsumowania i info dot. płatności rozesłane na PM.

Ps.: Pamiętajcie o danych adresowych do wysyłki.
Odpowiedz
#24
Proszę wszystkich jeszcze o chwilę cierpliwości. Dzieciaczki mi się pochorowały, więc jestem trochę bardziej zajęty niż zwykle. Postaram się jak najszybciej wysłać pakunki ale zajmie mi to napewno jeszcze kilka dni.

Sorry,
Pozdrawiam
Odpowiedz
#25
Spoko Wink jakoś to przeżyjemy
Odpowiedz
#26
Nie ma problemu.
Odpowiedz
#27
ok, sample zabutelkowane. Jutro przygotuję przesyłki i w środę/czwartek będę wysyłał.

dzięki za cierpliwość i jednocześnie proszę osoby, które jeszcze tego nie zrobiły, o wykonanie przelewu. Szczegółowe info podałem na PM.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#28
dzisiaj wysłane do:
ron,
cubus,
bartek,
singlemaltminisman.


P4blo twoja pójdzie w piątek.

WojtekBula: zgodnie z umową czekam na info od ciebie, kiedy wysyłać.
Odpowiedz
#29
Dowiedziałem się dzisiaj, że poczta ma opóźnienia w dostarczaniu przesyłek ze względu na okres przedświąteczny, więc sprawdziłem przed chwilą status przesyłek na stronie Poczty Polskiej, i tak:

@ SingleMaltMinisMan: Tym razem jakoś pechowo. Twoja przesyłka utknęła na poczcie w Katowicach (wprowadzona do systemu dopiero (?!) 28.11.) Jeżeli do jutra nic się nie ruszy, to się tam wybiorę.

@ Bartek: Podobno zostawili ci Awizo (?). Przesyłka czeka od 28.11. na odbiór w UP Radzymin, Al. Jana Pawła II 6.


@ WojtekBula: Przesyłka wyjdzie dzisiaj (MiniPaczka) - informacje od poczty o dostarczeniu powinieneś dostać w formie smsa.

@ Pozostali: Otrzymaliście ? - Poczta twierdzi, że tak.


Pozdrawiam
Odpowiedz
#30
ja podobno dostałem Smile wczoraj do mamy przyszła paczka ale nie była otwierana. "coś chlupocze w środku" więc myślę, że to sample Smile
Dziś chyba podjadę odebrać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości