Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Z] Sampling Wyprzedażowy
#11
Proponuje sobie zakupic jakis fajny dziennik i tam notować wszytsko co z whisky związane. Fajnie się później przegląda z kilku lat wcześniej i można się nieźle usmiać hehe
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#12
chyba jestem zbyt komputerowy na wersję pisaną Smile muszę sobie zorganizować jakiś system online Smile Dzięki za sugestię
Odpowiedz
#13
tylko komputery , komputery i komputery , jak wam się dyski popalą to popamietacie moje słowa :lol:
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#14
cubus napisał(a):chyba jestem zbyt komputerowy na wersję pisaną Smile muszę sobie zorganizować jakiś system online Smile Dzięki za sugestię

WhiskyBase.com
Odpowiedz
#15
Sendilkelm napisał(a):
cubus napisał(a):chyba jestem zbyt komputerowy na wersję pisaną Smile muszę sobie zorganizować jakiś system online Smile Dzięki za sugestię

WhiskyBase.com

no ten serwis jest fajny ale jako twórca stron www wiem jak szybko dobre strony potrafią "odejść" Smile jak będe miał swoje rozwiązanie chmurowe to będzie bezpieczne na lata Smile
Odpowiedz
#16
Tak jak nagie zdjęcia gwiazd? Wink
Odpowiedz
#17
Haha

REozwiązania chmurowe też mogą odejść, gdzieś to jest i może zniknąć.

Tak czy siak, WB raczej się rozwija (co widać po zmianach jakie ciągle wprowadzają) niż ma odchodzić, mało tego ... skoro jesteś komputerowy, to wystarczy codziennie tam robić sobie backaup do excela (jest export not) i zapisywać na Twoim dysku w chmurze (tu już dowolne rozwiązanie)
Odpowiedz
#18
morgan82 napisał(a):tylko komputery , komputery i komputery , jak wam się dyski popalą to popamietacie moje słowa :lol:

Święta racja!
Odpowiedz
#19
heh, nagie fotki mam bezpieczne Smile
chmury - kopia robi się na trzech komputerach - to spore bezpieczeństwo. Polecam Smile
WhiskyBase - konto założone, kolekcja się robi. Musze jeszcze pooglądać serwis ale jest świetny! dzięki!
Odpowiedz
#20
Wracając do tematu, czy Ty malthead planujesz w najbliższym czasie wycieczkę do Waw czy mam się decydować na przesyłkę pp? Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości