Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bunnahabhain 2003/2014 Sherry Butt Signatory 59%
#31
Adminku my już na piątek :mrgreen:
Odpowiedz
#32
surykatka napisał(a):Adminku my już na piątek :mrgreen:

Wy mnie potraficie zdenerwować! Smile Nie dam się.
Odpowiedz
#33
Ale będziemy o tobie ciepło myśleć Wink gotując z Grzesiem w kuchni z samplami zagadkami w ręku.. ma być podobno bourbonowo i torfowo.Nie będzie dark sherry.. rozenek jakoś może przeżyje
Z drugiej strony nie wiem czy chciałbyś się czuć i wyglądać tak jak my w sobotni poranek :twisted:
Odpowiedz
#34
Nie ugotujcie się za mocno, na sobotę też jest kilka ciekawych pozycji przygotowanych Big Grin
Odpowiedz
#35
Zgadza się Bartku na sobotę szykują się fajne butelki.
Postaramy się aż nadto nie popaść w wir gotowania Wink

A a propo butli jak sobie pomyślę co gospodarze szukują na luty to już dziś się zapisuję.. jedna z butli jutro ze mną pociągiem przyjedzie. Pewnie mi ją Daniel od razu skonfliskuje.. bo jak znam słabą wolę rozenka to jeszcze moglibyśmy ją rozpieczętować :mrgreen:
Odpowiedz
#36
Bartku a tak na marginesie twoich przygód z dostawą bunny.. wczoraj dotarła do mnie po ponad 2 tygodniach paczka z Berlina z PE.Zanim ją rozpakowałem coś mi nie pasowało, bo paczka była za mała jak na to co zamówiłem.W środku były dwie butle, z tym że jedna pomylona.. więc niech mi już nikt więcej nie mówi o tak zwanej "niemieckiej solidności" bo przy tak drogich zakupach czekać ponad 2 tygodnie i dostać nie to co się zamawiało.Ale jest też szczęśliwe po części zakończenie tej historii.. dostałem PE w paczce którego Ruben ocenił 93/100 :roll:
Odpowiedz
#37
Gratki PE...współczuję z pomyloną butlą. Jaki to był sklep?
Ja w sumie czekałem tydzień więc nie wyszło tak źle Wink
Odpowiedz
#38
Jaki to sklep, co zamawiales, jaka PE? Ja tez zamowie, to moze sie pomyla ;P
Odpowiedz
#39
Adminku w tej paczce szły 2 PE, tylko jeden miał być inny.Także pomylili się ale w ramach podobnej ceny.Też bym chciał żeby to było tak, że zamówiłem butle za np. 100e a oni na jej miejsce wsadzili PE Confusedhock: .. wtedy bym się nawet nie przyznał i nie pisał do nich reklamacji :oops: Ten sklepik ma same wypasy i rzeczy mało dostępne z reguły.. zaraz odszukam linka i wrzucę
Odpowiedz
#40
link do sklepu:
http://whiskyrarities.de/kategorie/flasche/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości