Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Caol Ila zestaw 3x200 ml
#1
Panowie, stało się. Zakupiłem ten zestawik. Jeżeli jest ktoś chętny do podzielenia go na pół to zapraszam. Kto pierwszy ten lepszy Smile
cena to 92,50 plus 6 PLN za buteleczki 200ml przy odbiorze własnym. Myślę, że spotkanie w ramach odebrania naszych wspólnych zakupów to świetna okazja Smile

[Obrazek: 1339.jpg]
[Obrazek: mc.gif]
Odpowiedz
#2
Nie dacie chwili wytchnienia Smile Ja na razie pasuje, bo za dużo w tym miesiącu na whisky wydałem Smile Chociaż chętnie bym wziął. Właśnie miałem pisać o tym, że stopuję z zakupami na ten miesiąc, bo jeszcze w WAWP kupiłem butlę Tongue A pod koniec kwietnia jadę do Jastrzębiej Góry, więc tam na whisky też pójdzie trochę.
Odpowiedz
#3
Sendilkelm napisał(a):Nie dacie chwili wytchnienia Smile Ja na razie pasuje, bo za dużo w tym miesiącu na whisky wydałem Smile Chociaż chętnie bym wziął. Właśnie miałem pisać o tym, że stopuję z zakupami na ten miesiąc, bo jeszcze w WAWP kupiłem butlę Tongue A pod koniec kwietnia jadę do Jastrzębiej Góry, więc tam na whisky też pójdzie trochę.

A myslisz, że dlaczego to chcę rozsamplować hehehe. Mnie po 100 na spróbowanie styknie, jak nie to trudno Smile
[Obrazek: mc.gif]
Odpowiedz
#4
larky napisał(a):
Sendilkelm napisał(a):Nie dacie chwili wytchnienia Smile Ja na razie pasuje, bo za dużo w tym miesiącu na whisky wydałem Smile Chociaż chętnie bym wziął. Właśnie miałem pisać o tym, że stopuję z zakupami na ten miesiąc, bo jeszcze w WAWP kupiłem butlę Tongue A pod koniec kwietnia jadę do Jastrzębiej Góry, więc tam na whisky też pójdzie trochę.

A myslisz, że dlaczego to chcę rozsamplować hehehe. Mnie po 100 na spróbowanie styknie, jak nie to trudno Smile

W sumie wyjąłęm 500 zł z oszczędności na whiskacze i jeszcze zostało, ale zróbmy tak. Jak do czasu spotkania nikt się nie zgłosi a nadal będzie miał na zbycie, to może wezmę. Tzn. 12 piłem wielokrotnie, ale nie będę psuł zestawu Tongue Na razie daje pierwszeństwo innym.
Odpowiedz
#5
Też na razie podziękuję, z tego samego powody co Sendilkelm. Choć nie ukrywam, że tej 18 bym spróbował. Wink
Odpowiedz
#6
A tej 12stki to odpiles troszeczke? :lol:
Pozdrawiam Grzegorz

[Obrazek: MFW+drinking+whisky+Apple+Juice+_420e695...05c4f8.gif]

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ">http://www.youtube.com/watch?v=boanuwUMNNQ</a><!-- m -->
Odpowiedz
#7
Na razie wszystko stoi jak stało prosto ze sklepu Smile
[Obrazek: mc.gif]
Odpowiedz
#8
kurde...a po pracy kupiłem sobie dzisiaj CI 12 ... :/
Odpowiedz
#9
arecki napisał(a):kurde...a po pracy kupiłem sobie dzisiaj CI 12 ... :/
Whisky nigdy za wiele ...
Odpowiedz
#10
to wiem ...ale ostatnio trochę się rozszalałem z zakupami ...żona zaczyna węszyć hehe Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości