Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grangestone Bourbon Cask
#1
Witam,
postanowiłem założyć ten wątek ponieważ pomogłem znajomemu znajomego w wyniku czego dostałem prezent o którym tak na prawdę nic nie wiem. Od dwóch dni przekopuje internet i nie potrafię znaleźć żadnych konkretnych informacji na temat tego trunku:

[Obrazek: vFrbdIx2ImftaO8dV5R6OaOqSeIoTEJszu-h0OZp...w1332-h514]
[Obrazek: R5cj0UiClgJzsJ2xia9zqeNk3z_7_FZdUFTCxGiB...w1332-h514]

Jedyne informacje jakie udało mi się zlokalizować to na tej stronie: http://www.grangestonewhisky.com/granges...-cask.html ale brak mi konkretnych informacji takich jak cena, dostępność w Polsce i historia firmy. Gdyby ktoś posiadał jakieś informacje lub inne doświadczenia z tym trunkiem uprzejmie proszę o podzielenie się Smile

Jestem kompletnie nowy na forum, więc proszę o wybaczenie mi wszelkich błędów i niedopatrzeń z mojej strony.
Odpowiedz
#2
My też witamy. I się zaczęło Smile Biedronkowe malty w natarciu.
Ktoś na forum wczoraj się chwalił, że nabył to w Biedrze. Co z tym zrobić? Ciężko wyczuć. Otwórz i pij Smile (jak się w ogóle da).
Jakąś styczność z maltami w ogóle miałeś wcześniej?
Odpowiedz
#3
Kamil a może weźmiemy od kolegi po samplu? Big Grin
Odpowiedz
#4
Nie, dzięki Big Grin
Aha, i że to jest bourbon cask, to ten malt nie musi od razu lądować w dziale z whiskeyami Big Grin
Odpowiedz
#5
Ciekawe czy Miszczu już pił i jak ocenia Big Grin
Odpowiedz
#6
K@mil napisał(a):My też witamy. I się zaczęło Smile Biedronkowe malty w natarciu.
Ktoś na forum wczoraj się chwalił, że nabył to w Biedrze. Co z tym zrobić? Ciężko wyczuć. Otwórz i pij Smile (jak się w ogóle da).
Jakąś styczność z maltami w ogóle miałeś wcześniej?
Od razu się chwalił Smile Braciak mi kupił w Biedrze więc postanowiłem na Forum wrzucić. Może na początek ok, ale my wczoraj z kumplem ją wydoiliśmy do coli, bo samej już się nie dało (chociaż zapach mi podpasował ale tylko zapach Smile). No i chyba lepszy od Loch Lomonda Wink
Odpowiedz
#7
snoop napisał(a):Ciekawe czy Miszczu już pił i jak ocenia Big Grin
Takich to on używa zamiast Domestosa.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości