Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Caol Ila zestaw 3x200 ml
#21
taaa. "Starka oak finish" Wink
Odpowiedz
#22
W sumie to takiej finiszowanej w beczce po nalewkach bym się napił Smile

Swoją drogą proponuję przeniesienie tematu do działu "Whisky", gdyż bardziej tam pasuje, a obecnie tamten dział wieje pustką. To samo tyczy się tematów "Przed zakupem" i "Whisky na prezent". Tak, żeby był porządek Wink
Odpowiedz
#23
Neptune napisał(a):W sumie to takiej finiszowanej w beczce po nalewkach bym się napił Smile

Swoją drogą proponuję przeniesienie tematu do działu "Whisky", gdyż bardziej tam pasuje, a obecnie tamten dział wieje pustką. To samo tyczy się tematów "Przed zakupem" i "Whisky na prezent". Tak, żeby był porządek Wink

Zauważyłem, że na razie rozmawiamy wszędzie o wszystkim Smile Porządek trzeba będzie zrobić, to fakt.
Odpowiedz
#24
ale "przed zakupem" mogłeś dać ogolnie w whisky a nie w szkockiej Tongue
Odpowiedz
#25
arecki napisał(a):ale "przed zakupem" mogłeś dać ogolnie w whisky a nie w szkockiej Tongue

Wątek dotyczy Caol Ila Smile W ogołe same działy też nie jestem pewny czy mi pasują, ale to myślę, żę okaże się w praniu. Szkocką łatwo jest dzielić, ale jak dochodzą inne whisky, to ciężko stwierdzić czy lepszy podział whisky, whiskey, czy szkocka i inne, czy co Smile
Odpowiedz
#26
ten wątek tak, ale przeniosłeś też :przed zakupem : Tongue Tongue
Odpowiedz
#27
arecki napisał(a):ten wątek tak, ale przeniosłeś też :przed zakupem : Tongue Tongue

A tak, to pewnie dlatego, że siedzę na L4 i nic nie ogarniam Smile Zasugerowałem się tym co było w środku, a nie samym tematem, ale fakt - jak ktoś będzie chciał się zapytać o Irlandzką to już nie będzie to na temat. Przy okazji zobaczyłem, że Inforamcje Ogólne - czy tam dział ogólne w sumie pokrywa się z działem Whisky, trochę. Jeśli macie jakieś propozycje co do działów i małego remanentu to możemy to obgadać. Mi ten wątek najbardziej pasuje do działu ogólnego, bo przecież o Bourbon też można zapytać przed zakupem Tongue
Odpowiedz
#28
Sendilkelm napisał(a):
arecki napisał(a):ten wątek tak, ale przeniosłeś też :przed zakupem : Tongue Tongue

A tak, to pewnie dlatego, że siedzę na L4 i nic nie ogarniam Smile Zasugerowałem się tym co było w środku, a nie samym tematem, ale fakt - jak ktoś będzie chciał się zapytać o Irlandzką to już nie będzie to na temat. Przy okazji zobaczyłem, że Inforamcje Ogólne - czy tam dział ogólne w sumie pokrywa się z działem Whisky, trochę. Jeśli macie jakieś propozycje co do działów i małego remanentu to możemy to obgadać. Mi ten wątek najbardziej pasuje do działu ogólnego, bo przecież o Bourbon też można zapytać przed zakupem Tongue

* Połączenie działów, które na pewno będą niewielkie objętościowo (np. stworzenie działu "wymienię lub sprzedam")
* Dział "Whisky" zmienić na "Whisky Single Malt", gdyż o tym głównie się tu gada
* Dział "Whiskey" zmienić na "Inne Whisky" z poddziałami: Blendy, Irlandzkie, Amerykańskie, Inne
* "Informacje Ogólne" usunąć, lub zmienić na "Ogólnie o whisky", gdyż w moim odczuciu będzie czytelniejsze o czym jest dział i ogólnie forum.

Na razie to tyle Wink
Odpowiedz
#29
Neptune napisał(a):
Sendilkelm napisał(a):
arecki napisał(a):ten wątek tak, ale przeniosłeś też :przed zakupem : Tongue Tongue

A tak, to pewnie dlatego, że siedzę na L4 i nic nie ogarniam Smile Zasugerowałem się tym co było w środku, a nie samym tematem, ale fakt - jak ktoś będzie chciał się zapytać o Irlandzką to już nie będzie to na temat. Przy okazji zobaczyłem, że Inforamcje Ogólne - czy tam dział ogólne w sumie pokrywa się z działem Whisky, trochę. Jeśli macie jakieś propozycje co do działów i małego remanentu to możemy to obgadać. Mi ten wątek najbardziej pasuje do działu ogólnego, bo przecież o Bourbon też można zapytać przed zakupem Tongue

* Połączenie działów, które na pewno będą niewielkie objętościowo (np. stworzenie działu "wymienię lub sprzedam")
* Dział "Whisky" zmienić na "Whisky Single Malt", gdyż o tym głównie się tu gada
* Dział "Whiskey" zmienić na "Inne Whisky" z poddziałami: Blendy, Irlandzkie, Amerykańskie, Inne
* "Informacje Ogólne" usunąć, lub zmienić na "Ogólnie o whisky", gdyż w moim odczuciu będzie czytelniejsze o czym jest dział i ogólnie forum.

Na razie to tyle Wink

Wszystko mi się podoba poza jednym, podzieleniem WHisky na Single Malt. Bo od tego momentu Bushmils blend wpadnie do dzialu Inne Whisky, a juz Bushmils SIngle do SIngle Malt. Z regu;ly whisky z calego Swiata dzieli sie na whisky szkockie i whisky inne. Moim problemem jest to czy do whisky szkockich nie dołączyć działu z "whisky" czyli dochodzą np. Japońskie, także Single Malty.
Odpowiedz
#30
Oczywiście skrót myślowy, którego nie zauważyłem, a który wprowadza w błąd. Oczywiście "Szkockie whisky single malt". Wtedy problem z Bushmillsem znika. Japońskie można dodać jako poddział "Inne whisky", tak samo jak irlandzkie, szkockie blendy, burbony i co tam jeszcze dusza zapragnie. Będzie to czytelniejsze, niż wrzucanie ich razem ze szkockimi.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości