Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podsumowanie samplingu
#41
Aaaa czyli już wiem dlaczego nie zauważyłem zapisów Big Grin Big Grin Mogę nawet 50-tkę wziąć ze Snoopem na pół Wink
Odpowiedz
#42
Bartek napisał(a):Mogę nawet 50-tkę wziąć ze Snoopem na pół Wink

Jak nie, jak TAK...oczywiście jak coś zostało :roll:
Odpowiedz
#43
Zostało 100ml z rezerwy którą zawsze robię na wszelki wypadek... więc dopisuję
Tylko Bartkowi dowiozę do Wa-wy w listopadzie :?: , a snoopku- twoja paczka już poszła do wysyłki... co mam zrobić :?:

-snoopek 50ml/50zł
-Bartek 50ml/50zł
Odpowiedz
#44
Jak TY mi w tym momencie Bartoszek zaimponowałeś Big Grin Big Grin Big Grin
Dzięki!
Odpowiedz
#45
Odstaw na półkę (jeśli to nie problem), niech czeka na następny sampling Wink
Odpowiedz
#46
Cytat:Jak TY mi w tym momencie Bartoszek zaimponowałeś Big Grin Big Grin Big Grin
Dzięki!

Od razu się wytłumaczę, ja mam z wielu samplingów niewielkie rezerwy... ponieważ zdarzyło mi się z dwa razy tak, że coś obiecałem ludzią, a potem nie potrafiłem się wywiązać z obietnicy
Dlatego ja z reguły ze znajomymi biorę sobie trochę więcej przy samplowaniu, bo i tak wypijemy, a jak się gdzieś rypnę w obliczeniach ile zeszło to potem mam z czego oddać
Odpowiedz
#47
Tylko pogratulować postawy. Tylko brac przykład. Zapytali i wyczarował Bartoszek z kapelusza Smile a sampelek warty notaki do dziennika.
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#48
surykatka napisał(a):
Cytat:Jak TY mi w tym momencie Bartoszek zaimponowałeś Big Grin Big Grin Big Grin
Dzięki!

Od razu się wytłumaczę, ja mam z wielu samplingów niewielkie rezerwy... ponieważ zdarzyło mi się z dwa razy tak, że coś obiecałem ludzią, a potem nie potrafiłem się wywiązać z obietnicy
Dlatego ja z reguły ze znajomymi biorę sobie trochę więcej przy samplowaniu, bo i tak wypijemy, a jak się gdzieś rypnę w obliczeniach ile zeszło to potem mam z czego oddać

Nie zmienia to faktu, że zaimponowałeś nam tą "setką" Big Grin Ja od kilku dni się zastanawiałem, jak mogłem to przegapić :roll: A jak wrzuciłeś dziś fotkę tych butelek Aberlour to mało monitora nie zaśliniłem :lol:
Odpowiedz
#49
A strathisle ci się nie podobały, a glengoyne amontilado... :?:

A poza tym idzie do ciebie właśnie glengoyne amontilado i hazelburn... no i benek
Zobaczymy jak je otworzysz czy ci ślinka nie pocieknie Wink do kieliszka
Odpowiedz
#50
Od tych wszytskich smakowitych sampli idę się schłodzic Perełką hehehe
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości