Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Glengoyne
#71
bartoszk85 napisał(a):
Tomek napisał(a):Zabidowałem go na 106 funtów. Dajcie znać do jakiej kwoty mogę licytować.

Coz to za taktyka ze bidujesz kilka dni przed koncem - czyz nie jedyna rzeczywista implikacja jest podbicie docelowej ceny?
Roznie bywa. Czasem wysoka cena odstrasza i nikt juz nie biduje. W tej aukcji wpisujesz cene maksymalna i dopoki ktos inny jej nie przebije to jest twoja za najnizsza mozliwa.
Czyli walnac te 130 funtow?
Odpowiedz
#72
A walnij :twisted:
Odpowiedz
#73
Przebici 130 funtów
Odpowiedz
#74
Szkoda Cry
Odpowiedz
#75
Adamie trafią się inne okazje prędzej czy później Wink
Odpowiedz
#76
Podobno Glengoyne odstępuje z wydawania edycji Single Cask
Odpowiedz
#77
marcin s napisał(a):Podobno Glengoyne odstępuje z wydawania edycji Single Cask

z ciekawości skąd taka informacja?
Odpowiedz
#78
Daniel napisał(a):
marcin s napisał(a):Podobno Glengoyne odstępuje z wydawania edycji Single Cask

z ciekawości skąd taka informacja?

Jarek Buss
Odpowiedz
#79
zgadza się faktycznie w necie natrafiłem na informacje tak jak pisał że taka jest polityka destylarni
Odpowiedz
#80
marcin s napisał(a):zgadza się faktycznie w necie natrafiłem na informacje tak jak pisał że taka jest polityka destylarni


Podasz może źródło?

Ciekawi mnie to, bo z tego co ja wiem (masterclass) to Glengoyne nie przyjął polityki, że odstępują od wypustów SC, tylko przez pewien okres je redukują. Chcieli trochę uporządkować swój range. Potwierdzeniem było by to, że w u.r. wypuścili 15yo SC. Na tym masterclass padło też jeszcze stwierdzenie "we have plans regarding our future SC-bottlings, ale prowadzący nie wyzdradził żadnych innych informacji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości