Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
URBAN
#11
Ja poluję już jakisz czas na Encyklopedię Whisky niemieckiego autora Peter'a Hofmann'a. 699 Stron, 3,1 Kg ale niestety ca. 400 PLN !!! :?

Więc póki co tylko poluję.
Odpowiedz
#12
Nieźle, ale pewnie tylko po niemiecku... co u mnie jest dyskwalifikujące :-(
Odpowiedz
#13
No właśnie malt, przełożyli to na angielski? Pewnie nie. W takim razie szybciej zrozumiałbym ją napisaną brajlem Smile
Odpowiedz
#14
K@mil napisał(a):No właśnie malt, przełożyli to na angielski? Pewnie nie. W takim razie szybciej zrozumiałbym ją napisaną brajlem Smile


No nie przełożyli, wszystko "auf deutsch" Big Grin
Odpowiedz
#15
Kurde szkoda bo pewnie fajna książka i dużo stron do poczytania wieczorami :evil:
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#16
morgan82 napisał(a):Kurde szkoda bo pewnie fajna książka i dużo stron do poczytania wieczorami :evil:


No, ponoć jest bardzo dobra, zresztą ja nie kojarzę żadnej inne encyklopedii. Jedyny minus to podobno miejscami nie najlepsza jakość wydania a konkretnie zamieszczonych fotografii. Podobno niektóre rozpikslowane trochę itd. a przy tej cenie to może być trochę denerwujące.

Przyglądam sie od dłuższego czasu ale zawsze kasa się "upłynnia" Tongue . Zobaczymy, może na prezent od żony ...

Wieczorami póki co jeszcze nie poczytam o whisky. Póki co króluje calineczka - po raz n-ty Smile
Odpowiedz
#17
Malt, to jest zadanie dla Ciebie Big Grin I tak to będziesz czytał, to przy okazji zapisuj i tym samym przełożysz na PL :lol:
Odpowiedz
#18
K@mil napisał(a):Malt, to jest zadanie dla Ciebie Big Grin I tak to będziesz czytał, to przy okazji zapisuj i tym samym przełożysz na PL :lol:


:lol: :lol: :lol:

pomiędzy 2:58 a 4:13 !! Co dziennie jedna strona. A żebyscie mieli ładnie, to fotografie odrysuję ręcznie :lol: :lol:
Odpowiedz
#19
Naród czeka Wink a z anglojęzycznych pozycji coś możecie polecić?
Odpowiedz
#20
Malt, wierzymy w Ciebie Big Grin
Mnie ta kiedyś zaciekawiła, ale cena zabiła: http://www.amazon.com/Japanese-Whisky-F ... 9163320932
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości