Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Benrinnes 1982 The Bottlers
#41
Ja od siebie dorzucę, że miałem sampla z WWF, i to chyba najlepsze co piłem do dziś... Zazdroszczę wam ludziska Smile
Odpowiedz
#42
Szpachla napisał(a):Ja od siebie dorzucę, że miałem sampla z WWF, i to chyba najlepsze co piłem do dziś... Zazdroszczę wam ludziska Smile

będą z ciebie (single malt)ludzie Tongue . dobrze, że wziąłeś sampla. jest naprawdę przednia
Odpowiedz
#43
Haha, nic tylko dziękować Danielowi Wink mi tylko podstawiano pod nos a ja łaskawie wybierałem w zakresie ostatnich 5 pustych butelek samplowych które chłopaki jeszcze mieli (ja się sfrajerowałem, żadnych swoich nie wziąłem...). Ten wybryk TB zachwalał znacznie bardziej niż inne jakie miał dostępne, więc coś było na rzeczy.
Odpowiedz
#44
Daniel wie jak ludzi obrabiać !
Odpowiedz
#45
malthead napisał(a):a próbowałeś ją już w ogóle?

Jeszcze nie ale w zapachu zaje... . chyba sobie poleje dziś Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#46
morgan82 napisał(a):
malthead napisał(a):a próbowałeś ją już w ogóle?

Jeszcze nie ale w zapachu zaje... . chyba sobie poleje dziś Smile

no ale bez pośpiechu. ona potrzebuje trochę czasu. Jak to 26-latka Wink . Ale jak już ruszy .... nie bierze jeńcow i wysysa duszę :twisted:
Odpowiedz
#47
Ufff, dobrze, że ja już nie mam duszy :twisted:
Odpowiedz
#48
Narobiliscie smaka Smile Czekam z niecierpliwoscia na tego sampla, morgan82 jak tam u Ciebie z czasem, uda sie wyslac w najblzszym czasie? Smile
Odpowiedz
#49
Z czasem słabo, a tym bardziej ten weekend. Flaszka rozłana i sample przygotowane. Mogę jutro rano już Ci wysłać jak zdąrzę ale przez weekend i tak nie dojda i będą zalegały gdzieś na magazynie. Proponuje na spokojnie wysłać w poniedziałek i bedzie na wtorek, środa. Ale jak coś to mogę posłac jutro i może będziena poniedziałek. Daj znać jak to widzisz. Resztę chlopaki wyśle w poniedziałek. Chyba że ktoś bardzo chce to też mogę postarać sie jutro.
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#50
Nie ma az takiego pospiechu. Wyslij na spokojnie po weekendzie jak dasz rade. pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości