Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Benrinnes 1982 The Bottlers
#31
Na bogato Smile
Odpowiedz
#32
Jestem.
Odpowiedz
#33
O jest i Kamil. Jeszcze tylko czekamy na potwierdzenie k_udel i będą wszyscy. Dziś wieczorkiem wyslę dane do przelewu i prosiłbym o szybkie wpłaty.
Cena butelki dla nas jest znana z tego co pisał Daniel i jest to kwota 750 zł. Zatem każdy wie ile zamówił i takie kwoty proszę o przelanie.
Dochodzi szkło 2 zł plus ewentalne koszty transportu. Jeżeli ktoś chce na przechwanie albo jakiś inny odbiór to proszę pisac na priv. W tytule przelewu proszę wpisać nazwe butelki i wasze imię lub nick żebym wiedzaiał kto już się rozliczył.
Cena za 100 ml wychodzi 107 zł .
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#34
jestem jestem Smile jutro puszcze przelewik
Odpowiedz
#35
Większość przelewów już dotarła więc buteleczka jest już zamówiona. Będzie za dni kilka i jak tylko dojdzie to zacznę rozlewac i wysyłac. Osoby do których będzie wysyłka a nie podali mi danych do wysyłki proszę o info na priv Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#36
Panowie butelka wylądowała. Postaram się to ogarnąć jak najszybciej i jak czas mi na to pozwoli Smile


Załączone pliki Miniatury
   
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#37
morgan82 napisał(a):Panowie butelka wylądowała. Postaram się to ogarnąć jak najszybciej i jak czas mi na to pozwoli Smile

Hmmm, pyszności Big Grin
Odpowiedz
#38
snoop napisał(a):
morgan82 napisał(a):Panowie butelka wylądowała. Postaram się to ogarnąć jak najszybciej i jak czas mi na to pozwoli Smile

Hmmm, pyszności Big Grin


Dobrze zrobiliście. warto jest.
Odpowiedz
#39
Jest taka zajebis... że mi szkoda jej otwierać Smile chyba schowam ją do szafy .
A tak poważnie idę ją rozłać bo tak się na mnie patrzy i patrzy.
ps. Podziękowania dla Daniela O , za sprawne dostarczenie ładunku.
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#40
a próbowałeś ją już w ogóle?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości