Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Benrinnes 1982 The Bottlers
#21
Ok, butelka zamknięta . Poszło szybko i sprawnie a butelki jeszcze nie ma. Ale jak tylko dojdą jedna jest nasza Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#22
A druga mam nadzieje trafi do mnie na polke Smile
Odpowiedz
#23
Ewenement Smile
Butelki jeszcze nie ma w sklepie a już rozsamplowana Big Grin
Nie ma złej whisky. Jest tylko dobra whisky i lepsza whisky.
Odpowiedz
#24
Naprawdę nie będziecie żałować. The Bottlers wypuszczają bardzo rzadko butle na rynek i tylko wtedy kiedy jest to coś naprawdę ciekawego
Odpowiedz
#25
Informacja dla tych, którzy nabyli w naszym sklepie Benrinnes 1982 TB . Aktualna cena na Scotchwhiskyauctions.com wynosi 210 GBP !!! Smile czyli ok. 1100zł + prowizja !
Odpowiedz
#26
Hazelburn napisał(a):Informacja dla tych, którzy nabyli w naszym sklepie Benrinnes 1982 TB . Aktualna cena na Scotchwhiskyauctions.com wynosi 210 GBP !!! Smile czyli ok. 1100zł + prowizja !

A to jeszcze nie koniec aukcji Smile
Odpowiedz
#27
Hazelburn napisał(a):Informacja dla tych, którzy nabyli w naszym sklepie Benrinnes 1982 TB . Aktualna cena na Scotchwhiskyauctions.com wynosi 210 GBP !!! Smile czyli ok. 1100zł + prowizja !
Coś czuję, że ta nowa transza może nie dotrzeć do sklepu Wink
Odpowiedz
#28
U mnie słowo droższe pieniędzy Smile dotrze.
Odpowiedz
#29
Ok, kilka osób już potwierdzio. Czekamy jeszcze na potwierdzenie menrana, Kamila i Mariusza. Jak wszyscy potwierdzą to na priv podam dane do przelewu i poproszę o jak najszybsze wpłaty i będę zamawiał butelkę, samplował i wysyłał.
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#30
Potwierdzam 200 ml Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości