Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Benrinnes 1982 The Bottlers
Powiem tak - jeśli będzie naprawdę tak wybitna, to być może kupię sobie nawet całą. Jednak najpierw chciałbym spróbować.
Odpowiedz
Ja na Twoim miejscu brałym sampla i całą butlę w ciemno. Jak Ci samplen nie posmakuje to raczej nie będziesz miał problemu żeby sprzedac całą butelkę Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
ja to koniec stycznia/luty tez bym chyba wziął butle a najpierw (lub w tym samym czasie sampla) za sam kolor chyba zaryzykuje jeśli jeszcze będzie Smile
Odpowiedz
Ma już ktoś może notkę tej whisky ?
Odpowiedz
http://www.whiskyfun.com/archivenovembe ... tml#111110

Oto notka Serge'a Smile
Odpowiedz
Z notki wynika, że jest to taki Parliament do kwadratu. Czyli, jeśli komuś tamten smakował (np. mnie), to można brać w ciemno. Big Grin
Odpowiedz
Nie wiem czy zauważyliście, ale ostatnie 9 butelek Benrinnesa zniknęło ze sklepu Confusedhock: Sad
Daniel wszystko wypiłeś? Wink
Odpowiedz
Smile hehe, było i się zmyło... coś zostawiłem na starość, jak dostanę pierwszą emeryture to zabiore żone do Meksyku i na plaży o zachodzie słońca będę pił tego Benrinnesa... Big Grin
Odpowiedz
No właśnie z godzinę temu sprawdzałem, czy jest, bo mi się przypomniał ten genialny zapach i smak, a tu pusto ;(
Odpowiedz
Hazelburn napisał(a):Smile hehe, było i się zmyło... coś zostawiłem na starość, jak dostanę pierwszą emeryture to zabiore żone do Meksyku i na plaży o zachodzie słońca będę pił tego Benrinnesa... Big Grin


Big Grin Big Grin

A ja w niedzielę sprawdzałem i gadałem z kumplem wstępnie o zakupie butli a tu cyk i "po ptokach" Big Grin Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości