Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warsaw Whisky Fest 2014 25-26 października
#31
Ja o ile w ogóle dojadę biorę pod uwagę tylko te sobotnie, bo w niedzielę będę wracał. Wstępnie biorę pod uwagę trzy: Trip to Islay i obie SMWS
Odpowiedz
#32
SMWS Islay i Glenfarclas najbardziej mnie interesują. Jednak troszkę lipa, że Grenfarclas dosyć późno w nd jest. Wychodzi na to, że w pon musiałbym mieć wolne raczej.
Odpowiedz
#33
Glenfarclas i ... nie wiem, jeszce co
Odpowiedz
#34
cześć - chciałbym się wybrać - możecie mi poradzić co najlepiej kupić - bilet 1 czy 2 dniowy - i czy 'master classes' są warte ceny biletu - 120 zł i w górę za 1.5 godzinny wykład - wydaje się trochę dużo - nie wiem czego można się tam spodziewać.
Odpowiedz
#35
Brałbym 2-dniowy, żeby na spokojnie zaznajomić się z wszystkimi wystawcami.
Co do masterclass, to wszystko kwestia co Ciebie interesuje. Jeśli jesteś na początku drogi zwanej single malt warto się przejść na cokolwiek i zobaczyć o co w tym kaman.
Może to mc mogłoby Ciebie zainteresować: http://www.warsawwhiskyfest.com/pl/2014 ... age-matter, ewentualnie Glenfarclas.
Odpowiedz
#36
Agend z pełną odpowiedzialnością polecam Ci master class Kavalana. W tej cenie nie będziesz miał okazji spróbować tej whisky na kontynencie europejskim. Przy okazji poznasz master blendera Ian'a co również będzie miłym dopełnieniem spotkania. Gdyby nie fakt, że miałem okazję próbować wszystkich wypustów (oprócz torfowej wersji, która będzie na festiwalu) sam z wielką chęcią wybrałbym się na ich master class.
Odpowiedz
#37
Ponad 100 różnych whisky w cenie biletu:

http://www.warsawwhiskyfest.com/pl/2014 ... ry-reserve
Odpowiedz
#38
Wszystkiego nie spróbujesz Wink
Odpowiedz
#39
Bartek napisał(a):Wszystkiego nie spróbujesz Wink

Hehehe, to to ja wiem. Większości pewnie nawet nie warto będzie próbować, ale jakby nie było liczba imponująca w porównaniu do wakacyjnego festiwalu w Jastrzębiej Górze.
Odpowiedz
#40
Bartek napisał(a):Wszystkiego nie spróbujesz Wink

[Obrazek: Challenge-accepted.png]

Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości