Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warsaw Whisky Fest 2014 25-26 października
Ta seria prezentuje się rzeczywiście zacnie jeśli idzie o butle, podobają mi się wyjątkowo Smile
Co do zawartości, to ta młoda Bunna pozamiatała chyba każdego kto próbował. 30-letnia Caol Ila też jak na tą destylarnię była bardzo dobra Wink
Odpowiedz
Tym bardziej cieszę się, że udało mi się zmolestować Daniela żeby mi kupił tą bunne Wink
Odpowiedz
napiszcie w kilku słowach czego sie smakowo można spodziewać po tej bunni. Albo jakiegoś linka wrzućcie jeżeli ktoś ma.
Odpowiedz
Potok słodkości.... wręcz owocowa bomba. Podczas festiwalu była moim faworytem. W dodatku jak na 10-latkę i w takiej cenie to pełen szacuneczek.
Odpowiedz
jak bomba to już nieźle. Wink A torf czy coś takiego...?

i rozumiem, że chodzi o Artist # 4, tak?
Odpowiedz
Żaden torf Wink Mega słodko-owocowa i w życiu nie powiedziałbym, że ma 10 lat, no i że jest to Bunna Smile
Tak, Artist #4
Odpowiedz
bo raczej nie ma 10 lat. Na etykiecie już podają "over 10 years"...

i rozumiem, że lepsza niż ta 40-latka od naszego włoskiego przyjaciela z samaroli?
Odpowiedz
Over 10 bo destylowana w 2003 a butelkowana 2014 Wink czyli ma 10 lat i kilka mkesięcy... nie pamiętam dokładnych dat, ale ta informacja jest na butelce. O wiele lepsza... Bunna od Samaroli musiała leżeć w dziurawej beczce.
Odpowiedz
malthead napisał(a):...i rozumiem, że lepsza niż ta 40-latka od naszego włoskiego przyjaciela z samaroli?

Niebo a ziemia Wink
Ta od Samaroli ma coś bardzo fajnego w zapachu, ale jak w domu spróbowałem parę kropel, to smak już tak nie cieszy jak zapach :roll:
Odpowiedz
Bartek napisał(a):Over 10 bo destylowana w 2003 a butelkowana 2014 Wink czyli ma 10 lat i kilka mkesięcy....

jasna sprawa. taki żart z mojej strony.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości