Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Johnnie Walker Blue Label King George V
#31
To gratulacje zakupu i potomka. A my czekamy na relacje jak smakowały buteleckzi jak juz zostana otworzone .
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#32
Ile kosztowało?
Odpowiedz
#33
Gentelmani nie rozmawiają o pieniądzach Wink Smile
Odpowiedz
#34
Ale kolekcjonerzy tak!
Odpowiedz
#35
Wysłałem Ci priva Wink
Odpowiedz
#36
jacek.reszka napisał(a):Wysłałem Ci priva Wink

To taka tajemnica czy cena nie była atrakcyjna że na priv trzeba wysyłać Smile
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#37
morgan82 napisał(a):
jacek.reszka napisał(a):Wysłałem Ci priva Wink

To taka tajemnica czy cena nie była atrakcyjna że na priv trzeba wysyłać Smile

Johnnie Walker Top Secret Edition 8-)
Odpowiedz
#38
Nie ma czegoś takiego jak "dobra cena" lub "cena atrakcyjna". Nie jest tez żadną tajemnica ile zapłaciłem za butelki. Każdy kto chce sprawdzić cenę to może poszukać po sklepach i zobaczy. Za obie zapłaciłem około 3000zl, kupując w lokalnym, zaprzyjaźnionym sklepie z alkoholem.

Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
#39
Wiesz Jacek tu nie chodzi o szukanie cen po sklepach bo taka cenę można sobie szybko ustalić wliczając duże wachania cen pomiędzy sklepami. My pytamy o cenę którą Ty zapłaciłeś. ( ale teraz już wiemy , to poprostu czysta ciekawość Smile )
I jeżeli chodzi o ceny to zdecydowanie jest coś takiego jak dobra cena ( uzględniając ceny średnie sklepowe, na aukcjach i dostepnoś danej butelki ) i wtedy możemy powiedzieć czy ta cena jest dobra czy też nie. Jeżeli chodzi o ceneę atrakcyjną to już tu można się spierać bo to bardziej trzeba podejść indywidualnie . Ale średnia i tak powie czy ta cena jest atrakcyjna czy też nie.
"coco jambo i do przodu"
Odpowiedz
#40
Ja w kwestii wyjaśnienia powyższego. Zapytałem Jacka na privie o cenę, bo nie byłem pewny czy nie jest to z jakiś tam względów niezręczne dla niego podawać cenę tutaj. Np. Może żona podgląda forum :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości