Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja samplingu młodzieniaszków
#11
Jak tylko dojdą butelki to rozsampluję i porozsyłam, pewnie z początkiem tygodnia

1.Wpłaty
Bartosz Słaby
mBank
eKonto 16 1140 2004 0000 3302 6505 4077

Bardzo proszę podać nick i kwotę w tytule przelewu będzie dla mnie prościej

2.Osoby do których jeszcze nie wysyłałem proszę na pocztę forumową o podanie adresu do wysyłki i koniecznie nr telefonu dla kuriera

3.Jeżeli ktoś niechce na razie żebym wysyłał albo ma dodatkowe prośby to niech da znać
Odpowiedz
#12
Ja tylko mam propozycję dla osób z Warszawy i okolic aby połączyć wysyłkę i zrealizować ją np. przez paczkomaty. Ktoś chętny?
Odpowiedz
#13
surykatka napisał(a):3.Jeżeli ktoś niechce na razie żebym wysyłał

A zamierzasz coś jeszcze samplować w najbliższym czasie? Wink
Odpowiedz
#14
Będzie kilka fajny butelek w dobrych cenach ale pewnie dopiero pod koniec sierpnia uda mi się zrealizować zakupy i wtedy podpytam na forum czy byliby chętni
Na teraz miałbym pewnie jakieś ciekawe i warte uwagi propozycje z butelek z półki ale niestety w większości droższe rzeczy...i nie wiem czy by się uzbierało tylu chętnych żeby otworzyć butelki-a pozostać z prawie pełnymi butelkami przy droższych butelkach to kłopot...bo ogranicza finanse na następne zakupy Wink
Odpowiedz
#15
Bartek napisał(a):Ja tylko mam propozycję dla osób z Warszawy i okolic aby połączyć wysyłkę i zrealizować ją np. przez paczkomaty. Ktoś chętny?

Chetnie, wez to na siebie Tongue
Odpowiedz
#16
Sendilkelm napisał(a):
Bartek napisał(a):Ja tylko mam propozycję dla osób z Warszawy i okolic aby połączyć wysyłkę i zrealizować ją np. przez paczkomaty. Ktoś chętny?

Chetnie, wez to na siebie Tongue

Jestem za Smile
Odpowiedz
#17
surykatka napisał(a):Glentauchers 2008 5YO tylko został jak chcesz Pawle. Miltonek zamknięty już

Szkoda Sad

Niech będzie chociaż tyle.
Odpowiedz
#18
Dopisuję cię Pawle
Odpowiedz
#19
Surykatka (Bartku) w takim razie do Warszawy możesz słać zamówienie dla trzech osób:

Sendikelm
Paweł
Ja

Tylko podlicz nas jaki koszt wysyłki mamy dzielić na 3 bo to będzie już trochę ważyć.
Odpowiedz
#20
10zł a jak kurier policzy więcej to się wtedy dopłaci Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości